"Maybelline" lūpų dažai “Made for all by Color Sensational”: tegyvuoja ruduo!

2019-10-07

Labutis!
Nežinau matėt ar nematėt, bet "Maybelline" išleido šešių naujų “Made for all by Color Sensational” atspalvių lūpų dažus - jie tokie rudeniški ir gražūs! Tad aš išsirinkau du neutraliausius, o jums keturis dovanoju savo Facebook puslapyje "Burunduko blogas" - kviečiu užsukti ir laimėti. Žinoma, prieš tai paskaičius mano atsiliepimą, kuris šį kartą visai neprastas!


Nežinai, kuris atspalvis geriausiai tinka prie Tavo odos? Susipažink su nuo šios dilemos išlaisvinančiais Maybelline lūpų dažais! Sukurti naudojant spalvos pigmentus, išmėgintus su 50 skirtingų odos tonų, Color Sensational Made For All lūpų dažai pasižymi universaliais atspalviais, kuriais pasidažiusi kiekviena atrodo sensacingai, tad daugiau jokių abejonių renkantis lūpų dažus. Made For All formulė suteikia pamėgtą žvilgantį arba matinį efektą, o jos sudėtyje yra medaus nektaro, dovanojančio malonų švelnių lūpų pojūtį.Aš išsirinkau dvejus nude atspalvius - raudonų lūpų dažų nenaudoju, todėl nusprendžiau juos padovanoti tai, kuri naudos. O nude atspalviai mano kasdienybė. Prieš metus pradėjau kardinaliai keisti savo kosmetikos kolekciją, perleidau dublikatus ir nenaudojamas priemones, tą patį padariau ir su lūpų dažais. Bet jų vėl prisikaupė ir nenoriu nieko atsisakyti 😀 jūs tik pažiūrėkit kokios spalvos!Turiu vieną raudonesnį, kitą rausvesnį atspalvius. Abu žvilgantys, todėl puikiai tinka kasdienai norint susikurti putlesnių lūpų viziją - šviesą atspindinčios detalės didina, o matinės mažina. 

Abiejų atspalvių lūpų dažai pakankamai minkšti, lengvi, aliejiniai, todėl vėstant orams idealiai tinka. Juk nesinori kažko, kas sausina lūpas, tiesa? 

Lūpų dažai nėra ilgai išliekantys ir lengvai nusivalgo bei nusibučiuoja. Tačiau kasdieniams lūpų dažams nekeliu tokių reikalavimų - svarbu, kad nesausintų ir dailiai atrodytų ant lūpų.


Beje, kalbant apie pigmentaciją. 376 spalva mažiau pigmentuota - rezultatui išgauti tepiau kelis sluoksnius, bet tai puiku, nes galima išgauti labiau ar mažiau intensyvią spalvą. O va 373 spalva mane nustebino savo pigmentacija - vienas sluoksnis ir lūpų spalva kitokia.


KITI ATSPALVIAI

Lūpų dažų kaina: 10,19eur. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.