Kaip dažytis į Grand Halloween Carnival? | 5 lengvi įvaizdžiai

2019-10-14

Labas!
Liko vos dvi savaitės iki šiurpiausios metų nakties - Halloween! Aš jau po truputį dairausi nesudėtingų įvaizdžių idėjų, o atradusi penkis sau patinkančius variantus nusprendžiau jais pasidalinti su jumis. Tikiu, kad ne viena iš jūsų neapsisprendžiate kaip puoštis, todėl bandau padėti.

KLOUNASPirmasis mano pasiūlymas yra labai abstraktus. Pasidažyti klounu galima ir labai nesudėtingai (pvz. kaip pirmoje nuotraukoje) naudojant tik vieną lūpdažį, tačiau taip pat galima susikurti kažką panašaus į trečiąjį pavyzdį - tam jau reikės šiek tiek įgūdžių, žinoti šešėliavimo paslaptis ir turėti bent keletą priemonių. Manau, kad šis įvaizdis nebus labai išskirtinis, nes pagal trend'us tai bus gana populiarus pasirinkimas.

SPALVOTOS AKYSTai vienas iš dviejų variantų, apie kuriuos galvoju. Man labiausiai prie širdies vidurinis pavyzdys - prieš porą metų dažiausi būtent taip, tik vietoj spalvotų "ašarų" rinkausi sidabrines. Pasidažiau per keletą minučių ir tikrai atrodžiau neblogai. Tiesa, spalvotam makiažui reikės nemažai spalvų (aš naudoju NYX paletę) ir daugiau laiko, kad spalvas gražiai sulieti. Bet daug įgūdžių tai tikrai nereikalauja. 

ŠVYTĖJIMAS TAMSOJEO štai ir antrasis mano variantas. Turbūt pats paprasčiausias, nes užteks kelių taškelių, ornamentų arba delno antspaudo ir naktį sužibėsite. Tamsoje švytinčių grimo dažų galite rasti Eurokos ir Burtė parduotuvėse (tikiu, kad tai ne vieninteliai pasirinkimai). 

VORATINKLISMinimalistinis įvaizdis, atveriantis daug galimybių - galite su akių pravedimu nusipiešti voratinklį bet kur - po akimis, virš antakio, nuo lūpos kampučio. O dekoravimas jau visiška fantazija - ar palikti juodą, ar pridėti blizgučių, ar priklijuoti deimantukų (beje, pastarieji klijuojami su blakstienų klijais). Šį variantą taip pat esu bandžiusi anksčiau ir man jis labiausiai patiko tuo, kad užtrukau vos keletą minučių ir tikrai nebuvo banalu. 

KONTŪRAVIMASPaskutinis mano pasiūlymas - žaiskite su kontūravimu! Kontūravimas net paprastą dieninį makiažą gali paversti teminiu, o jei dar pridėjus bent keletą detalių (lateksinių žaizdų, lęšius, šešėliuotų mėlynių ir pan.)... Kontūruoti galima tiek su savo atspalvio kontūravimo priemonėmis, tiek su juodais šešėliais (tik šešėliai turi gerai sklaidytis, kad gautųsi kontūravimo, o ne purvo efektas). 


Na štai ir mano penki variantai! Jau negaliu sulaukti savo pasirinkimo - į Grand Halloween Carnival noriu keliauti pasipuošusi. 

Beje, jei dar neturit bilietų, kviečiu dalyvauti konkurse mano Facebook puslapyje "Burunduko blogas" ir laimėti du kvietimus!

2 komentarai

  1. Nu jo, Pennywise šiais metais greičiausiai kone užkariaus visas sales ir klubus kaip kažkada Harley Quinn xD

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aha 😁 rašydama tą patį pagalvojau 😁 kasmet naujas personažas karaliauja

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.