The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% serumas

2019-06-07

Labas!
Ilgai nesikalbėjom. Jau ir pavasaris spėjo pasibaigti, ir termometrų stulpeliai pakilo dvigubai 😀 Per visą mėnesį gavau labai daug naujienų tiek rinkoje, tiek man, o išbandžiau jų dar daugiau. Mano namai pasipildė ne tik kosmetika, bet apie tai papasakosiu tolimesniuose įrašuose, nes šiandien ant podiumo noriu iškelti The Ordinary serumą su niacinamidu (vit. B5) ir cinku. Vasarą jis turėtų patikti daugeliui!


Niacinamidas (Vitaminas B3) – stipri 10% vitamino koncentracijos formulė sukurta naudojant pirolidono karboksirūgštyje esančią cinko druską, kuri palaiko sebumo balansą, mažina odos netobulumus ir užsikimšimą.


Serumo sudėties nenagrinėsiu, nes tą jau padarė Kosmetikos DNR - sudėtį galite rasti čia. Kam detalės neįdomios galiu pasakyti tik tiek, kad visa sudėtis puiki, išskyrus vieną konservantą. The Ordinary juk tuo ir garsėja, tiesa? Gera sudėtimi, maža kaina ir matomu poveikiu panaudojus produktus. 


Visų The Ordinary serumų ir aliejų veidui pakuotės identiškos - balta, švari kartoninė dėžutė su reikalingais užrašais (įmonės pavadinimu, produkto pavadinimu), kurie nerėžia akies. Viduje - padūmavusio balto stiklo pakuotė su stikline pipete. 

Pipetės dydis man idealus - vienam kartui užtenka tiek produkto, kiek matote nuotraukoje - būtent tiek jo man pavyksta įtraukti. Dėl tokio skalsumo šio serumo man, manau, užteks visai vasarai naudojant vieną kartą per dieną. 

Serumas skaidrus, lengvos, neapsunkinančios konsistencijos, todėl vasarą aš jį tiesiog įsimylėjusi 😀 Turiu dar vieną serumą, kurį žiemą tikrai mylėsiu, bet vasarai padėjau į stalčių, nes jis aliejinis ir per sunkus šiltuoju sezonu, tad džiaugiuosi įsigijusi šį.


Pakalbėkim apie efektą. Mano oda nėra problematiška ar riebi - ji kažkas tarp mišrios ir sausos. Tačiau paskutiniu metu atsirado nemalonių bėrimų ant smakro, nosies galiuko ir tarp antakių. Išsitraukiau šį serumą, sąžiningai naudoju ir jie dingo! Didelio drėkinimo nepastebėjau ir jo nesitikiu, bet oda nebuvo išsausinta, o tik sureguliuotas sebumo išsiskyrimas ir pašalinti spuogai. 

Ateityje mielai kartočiau! Tikiu, kad šis serumas patiktų riebiaodėms ir turinčioms problematišką odą. 

Lietuvoje The Ordinary kosmetika prekiauja molecule.lt - šį serumą rasite čia

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.