BATISTE sausi plaukų šampūnai

2019-06-30

Labas!
Žinot, aš iki šiol nesu bandžiusi sausų šampūnų. Man tiesiog nebuvo tam poreikio - griežtai kiekvieną vakarą ploviau galvą ir nemačiau problemos. Tačiau rugpjūtį laukia kelių dienų kelionė, kurios metu tikrai nenorėsiu vakarais rūpintis plaukų švara, todėl nerealiai apsidžiaugiau, kai Eurokos pasiūlė išmėginti naujus "Batiste" sausus šampūnus. Startuojam?


Pradėsiu nuo to, kad abu šampūnai kvepia gėlėmis ir, jeigu sąžiningai, nematau jų skirtumo 😀 tik tiek, kad tas rausvasis kvepia kiek saldžiau, o žaliasis - gėliškiau. Bet skirtumas minimalus ir teko paplušėti bei paklausti kelių žmonių nuomonės, kad atskirti kvapus. Taip jau būna 😀


Visos žinote kaip naudoti sausą šampūną - iš tolimesnio atstumo purkšti jį ant plaukų šaknų ir gerai išpurenti, iššukuoti plaukus. Šie šampūnai yra balti, todėl tamsius plaukus turinčioms merginoms tą daryti reiktų atidžiai, kad neatrodytumėt lyg su krūva pleiskanų ant plaukų. Tačiau ne veltui "Batiste" yra daugelio numeris vienas - iššukuoti baltas dulkes labai lengva. 


Mane poveikis maloniai nustebino. Šampūnai akimirksniu susitvarko su riebalais. O mano plaukai rieboki - ne veltui galvą plaunu kasdien. Šampūno poveikis matosi 10-12 valandų, paskui riebalai ima viršų ir plaukai po truputį pradeda atrodyti kaip neplauti. Bet tokio laiko tikrai visiškai užtenka kasdienai, galų gale susirišus plaukus galima išvaikščioti ir dvi dienas be akivaizdžių pokyčių.


Privalau paminėti, kad šampūnas plaukus priverčia kvepėti gaiva, gėlėmis, švara - nėra neplautų plaukų kvapo. Nuo šiol privalau turėti sausą šampūną extra atvejams ir jums rekomenduoju tą patį. O manau, kad šiuos turimus naudosiu bent metus, nes jie labai skalsūs! 

Visus sausus "Batiste" plaukų šampūnus rasite Eurokos už tikrai gerą kainą: https://www.eurokos.lt/batiste

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.