Vince Camuto AMORE kvepalai ❤

2019-04-15

Labas! 
Kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi galėdama dirbti su Eurokos. Tai viena iš mano mėgstamiausių parduotuvių, kuri ne tik visada džiugina naujienomis, puikiu aptarnavimu bei geromis kainomis, bet ir labai gražiai bendrauja su blogeriais! Todėl įsivaizduokit kaip apsidžiaugiau, kai gavau progą išbandyti Vince Camuto "Amore" kvepalus. Nieko nelaukdama skubu jums kuo greičiau papasakoti kodėl aš taip džiūgauju 😍


VINCE CAMUTO AMORE parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių, citrusinius, saldžius aromatus.

Populiarus kvapas įkvėptas neblėstančios aistros ir romantikos. Būkite moterimi, kuria Jūs trokštate būti su saldžiu ir gundančiu aromatu. Pirmiausia pajaučiamas persipynęs vaisių ir tik ką nuskintų gėlių aromatas. Vėliau jaučiamas dieviškas kašmyro, prabangus bei jausmingas gintaro ir šiltas, svaiginantis kvapas.

Viršutinės aromato natos - pasiflora, klemantinai, bergamotė, serbentų lapai.
Vidurinės aromato natos - orchidėjos, pakalnutės, lotosai, frezijos.
Bazinės aromato natos - kašmyro mediena, santalai, muskusas, gintaras.


Mano tinklaraštį skaitančios merginos žino, kad aš joms niekada nemeluoju. Tad prieš pradėdama šį įrašą noriu nukreipti jus į savo lapkričio mėnesio pribaigtukų įrašą, kuriame rodžiau, jog sunaudojau taupytą šių kvepalų mėginėlį ir labai dėl to liūdėjau.

Dabar neliūdėsiu ilgai, nes didelėje, dailioje dėžėje su aguonos žiedu radau net 100ml mylimų kvepalų! Kaip žinote, parduotuvėse testeriniai kvepalai būna be kamštelių, todėl nustebau pamačiusi tokio dydžio dėžę. Bet kai ištraukiau patį buteliuką supratau kur čia šuo pakastas.

Jūs tik pažiūrėkit į tą dangtelį! Lyg medžio motyvai, lyg kokie gražūs raštai. Net jei kvapas man nebūtų taip labai patikęs, aš juos laikyčiau ant kosmetikos stalelio kaip puošmeną (ką ir dabar sėkmingai darau). Po dangteliu yra raudonu kaspinu pririštas sidabrinis medalionas su tokiu pačiu ženklu, kuris ant dangtelio (taip pažymėti visi Vince Camuto kvepalai).

Pats buteliukas yra stiklinis, penkiakampio formos. Tikrai atrodo prabangiai ir nepigiai.


Nors kvepalų pakuotė ir glosto akį, tačiau juk norime malonaus ir kokybiško aromato, tiesa? Čia aš taip pat nenusivyliau. Esu saldžių kvapų mėgėja, bet nemėgstu gėlių kvapų. Žinau, žinau, aromate yra ir gėlių natų, tačiau visas derinys taip puikiai sustyguotas, kad neerzina net mano uoslės ir jai idealiai tinka.

Pirmiausia jaučiu saldų pasiflorų kvapą, tuomet prisideda malonus gėlių prieskonis. Po keletos akimirkų, kvapui nugulus ant odos, atsiranda ir medienos, santalo ir muskuso aromatai. Jaučiu ir keletą kitų, nepažįstamų kvapų, todėl negaliu jų įvardyti pavadinimais. Tačiau, patikėkit, kvepalai verti didelio dėmesio.

Kvapas ant kūno išsilaiko nuo pat pirmųjų ryto papurškimų ir vakaro, kai jau keliauju į dušą. Tai šleifiniai kvepalai, todėl jaučiami ne tik tada, kai pridedu papurkštą vietą prie nosies. Kai pasikvėpinu būtent šiais kvepalais tiek vaikinas, tiek aplinkiniai man nestokoja komplimentų ir vis paklausia kokius kvepalus naudoju.

Beje, ant drabužių aromatas laikosi keletą dienų (paskui viską skalbiu, tačiau, manau, išsilaiko ir dar ilgiau).


Šiuos kvepalus įsigyti galite Eurokos fizinėse ar internetinėje parduotuvėje. Dabar jiems taikoma nebloga nuolaida! Kaina kiek didoka, tačiau atsižvelkit į pakuotės grožį, kvepalų kokybę ir kiekį. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.