NOVEXPERT valomoji kaukė su rožiniu moliu ir magniu

2019-04-17

Sveikutės!
Niekam ne paslaptis, kad esu veido kaukių makiakė. Ir nors apie kaukes rašau retai, nuolatos jas naudoju - pastaruoju metu vienkartines palikau nuošaliau ir naudojau dideles kaukių pakuotes. Viena iš tokių - Novexpert valomoji veido kaukė su rožiniu moliu ir magniu. Apie šią kaukę mano nuomone dvejopa - ir patiko, ir nepatiko 😀


Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje. Ši kaukė veikia trejopai: antialergiškai, prieš aplinkos teršalus ir antibakteriškai. Puikiai išvalo odos poras, ramina, drėkina. Oda tampa išpuoselėta. Tinka jautriai bet kokio tipo odai. Produktą gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Dermatologinis profilis: jautri, sudirgusi, papilkėjusi veido oda.

Pilną sudėtį matote apačioje. Pagrindą sudaro:
Vanduo, drėkinantis glicerinas, kaolinas - absorbentas, šveitiklis, minkštiklis, drėkiklis-tirpiklis ir saulėgrąžų aliejus. Sudėtis nežada gero valymo, tačiau odai naudinga dėl šveičiamojo, drėkinančių, maitinančių ingredientų. 


Kaukė mane nustebino savo lengva, švelnia konsistencija. Esu įpratusi, kad kaukės su moliu - nervinių ląstelių žudikės, ypač kai viską reikia nuplauti. O čia visiška priešingybė. 

Valomoji kaukė rožinės spalvos. To ir tikėjausi, nes sudėtyje matau rožinį molį. Ta spalva visada pakelia nuotaiką - nesu įpratusi prie rožinių kaukių, todėl smagu pamatyti save veidrodyje 😀

Priemonė ant veido pasidengia labai plonu, tolygiu sluoksniu be jokių pastangų. Viskas dėl lengvos konsistencijos. Jei tik makiažo pagrindai būtų tokie...  😀


Na, o dabar pakalbėkime kodėl kaukė man patiko ir nepatiko. Nepatiko, nes nejaučiu gilaus valymo poveikio - taip, poros švaresnės, paviršutiniai nešvarumai pašalinti nepriekaištingai, bet užtenka su nagu pereiti per odą ir randu krūvą nešvarumų. 

Bet radau ir tobulų pliusų! Po šios kaukės oda būna tokia švelni, tokia atsigavusi! Pirmą kartą jaučiu detoksikuojantį poveikį ir matau, kad oda iš karto įgauna rausvą spalvą, dingsta pilkumas, atsiranda gyvybė. Oda minkštesnė, švelnesnė, lygesnė. 

Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Ypač pavargusiai odai. Ši kaukė tikrai atgaivins, suteiks šilumos veidui, išvalys odos paviršių. 

Priemonę įsigyti galite www.juara.lt su 20% nuolaida, tad paskubėkite, kol dar taikoma nuolaida 💓

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.