INIMITABLE STYLE perlamutrinio žvilgesio suteikiantis plaukų šampūnas ir kaukė

2019-04-01

Labas!
Mano plaukai po žiemos prarado blizgesį. Labai gaila, nes šiaip plaukai yra gražiausia mano kūno dalis, jei taip galima vadinti 😀 tad į pagalbą man atskubėjo www.medisana-shop.lt su Inimitable Style perlamutrinio žvilgesio suteikiančiu plaukų šampūnu ir kauke. Ar padėjo? 


Sudėtyje esanti specialios formulės sudedamoji dalis LUMINESCINE – atspindi saulės spindulius, suteikia blizgesio blankiems ir matiniams plaukams . Dėl šampūno pH 5.5 ir nesančių parabenų bei SLES, o esančios sudėtyje naujos aktyviosios medžiagos, švelniai veikia galvos odą bei apsaugo nuo foto-oksidacinio streso net itin silpnus plaukus.


Trumpai apžvelkime sudėtį:
Pagrindą sudaro vanduo, putojantis valiklis, putojantis tirštiklis, sausinanti ir klampumą reguliuojanti druska, antistatikas ir dar viena klampumą reguliuojanti medžiaga

Jei turėčiau sausus plaukus vien pažvelgusi į sudėtį pasuočiau ir ieškočiau kito šampūno. Tačiau man reikėjo stipraus ir giliai valančio, tad šio sudėtis mane tenkina. 


Šampūnas labai labai klampus. Toks mano pirmas pastebėjimas ne veltui - jį sunku išspausti iš pakuotės ir sunaudojusi apie pusę šampūno tiesiog įpyliau vandens į tubelę, nes pavargau spaudinėti buteliuką vonioje. 

Priemonė savyje turi perlamutrinių blizgučių. Pradžioje išsigandau, kad jie liks plaukuose, tačiau viskas gražiai išsiplovė ir problemų su tuo neturėjau. 

Šampūnas mano lūkesčius pateisino su kaupu, kadangi jis valo tikrai giliai. Plaukai net girgždėjo po plovimo. Dėl šampūno aršumo jį rekomenduoju naudoti tikrai ne kasdien, o prieš intensyvias kaukes, po plaukų formavimo priemonių ar užsiteršus plaukams. Net man, riebiaplaukei, jis lengvai pasausino plaukus, kai reta kosmetikos priemonė tą sugeba, atsižvelkit į tai. 

Dėl puikaus plovimo ir gilaus valymo šampūną mielai kartočiau. 


Švelnūs, blizgūs ir mažiau besišiaušiantys plaukai. Inovacinė formulė LUMINESCINE – blizgesį skatinanti medžiaga, kuri suteikia plaukams blizgesio ir spindesio. Plaukai tampa lengviau iššukuojami, mažiau besišiaušiantys ir įgauna nepaprasto minkštumo. Dėl pH 5.5, sudėtyje nesančiu parabenų ir SLES, apsaugo galvos odą ir plauko struktūrą.


Kaukės sudėties pagrindas man tiko ir patiko:
Pagrindą sudaro vanduo, riebusis alkoholis, skirtas putų sudarymui ir minkštinimui, konservantas, klampumą reguliuojanti medžiaga, kondicionuojantis silikono polimeras ir apsauga nuo UV spindulių, kosmetinis dažiklis. 

Kaukė atrodo taip pat - blizgi, tačiau ji tikrai mažiau tirštesnė nei šampūnas. Ją dozuoti jau nesunku, net smagu prisipilti pilną delną taip lengvai 😀 pliusas už pakuotę - nereikia kišti rankų į užsukamus indelius ir gadinti produkto. 

Produktą ant plaukų laikyti rekomenduojama vos tris minutes, tačiau man to neužtenka. Laikau bent dešimt (kol atlieku visus mergaitiškus reikalus arba skaitau knygą), tačiau ir tada efektas per silpnas. Nepastebėjau nei blizgumo, nei plaukų minkštumo... Kaip kondicionierius veikia puikiai, bet va kaip iš kaukės tikėjausi daugiau. 

Šampūną įsigyti galite čia: www.medisana-shop.lt/sampunas

Kaukę įsigyti galite čia: www.medisana-shop.lt/kauke

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.