ELIZAVECCA veido kaukė su 24 karatų auksu ir sraigių ekstraktu

2019-04-24

Labas!
Šią savaitę aš atostogauju, todėl nusprendžiau rasti laiko bent 2-3 kaukėms. Vienai laiko jau radau ir labai tuo džiaugiuosi! Pristatau jums prabangią Elizavecca veido kaukę su 24 karatų auksu ir sraigių sekretu iš koresana.lt 💓 


Kaukės sudėtyje – efektyvūs komponentai, stabdantys senėjimą ir raukšlių atsiradimą. Ši kaukė išsprendžia daugelį odos problemų – gausiai drėkina ir regeneruoja, patempia odą, pašalina nuovargio požymius, suteikia natūralaus spindesio, išlygina veido spalvą.

Iš lakštinių veido kaukių daug nesitikiu - noriu tik drėkinimo arba maitinimo bei atsipalaidavimo. Šaltas lakštas atsipalaidavimą garantuoja visada (kai serga mano vaikinas, visada duodu jam šaldytuve palaikytą veido kaukę temperatūros numušimui ir sausos, tempiamos odos atstatymui - nuotaika iš karto pakyla!). O va gerą drėkinimą jaučiu tikrai ne visada.

Ši kaukė yra iš labai plono, patogaus, neslystančio lakšto. Ir skylės akims tiko, ir niekas netekėjo, nevarvėjo. Idealus pusvalandis su knyga! 

Po pusvalandžio lakštą nusiėmiau ir ėjau miegoti. Taip, net man, sausaodei, nereikia kremų po gerų kaukių. Ši tikrai gera - ryte oda nepyko už praleistą tepimąsi kremu, o net leido suprasti, kad ir ryte galiu praleisti šį žingsnį. 

Mielai kartočiau ir jums rekomenduoju!

Kaukę už 3 eurus įsigyti galite www.koresana.lt. Primenu, kad šioje parduotuvėje yra milžiniškas kaukių apsirinkimas - nuo pigiausių, iki brangių. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.