Balandžio mėnesio kosmetikos krepšelis 💓

2019-04-11

Sveikutės!
Dar vienas labai vėluojantis įrašas. Bet geriau vėliau, nei niekada, tiesa? Kovą man labai patiko naudoti tik pasirinktas priemones - sunaudojau net penkias beveik baigtas, skyriau dėmesio pamirštoms priemonėms ir supratau, kad jas labai myliu. Šį mėnesį naudoju beveik tą pačią kosmetiką, nes jos liko nedaug ir nenoriu palikti likučių, tačiau yra ir pasikeitimų!


Pakalbėkime apie praeito mėnesio pasiekimus. 

Sunaudojau:
  • Blakstienų tušą;
  • Antakių gelį;
  • Lūpų blizgį;
  • Maskuoklį;
  • Makiažo fiksatorių.

Pasiekiau dugną:
  • Bronzeryje.

Beveik baigiau:
  • Lūpų balzamą-blizgį.


Šį pagrindui naudoju mėnesį naudoju Kiko Milano matinę makiažo bazę, nes noriu įsitikinti ar ją verta laikyti kolekcijoje. Taip pat ir drėkinančią Maybelline makiažo bazę, nes oda ir oras dar to prašo. 

Odą maskuoju su tuo pačiu GOSH makiažo pagrindu (maišau jį su veido kremu), nes tai vienintelis makiažo pagrindas, kuris šiuo metu man idealiai tinka. Paakiams - Catrice Camouflage maskuoklį, kurį šį mėnesį tikiuosi pabaigti. 

Viską fiksuoju su GOSH biria pudra. Gal vasarą pradėsiu su savo nauja Too Faced pudra, kurios yra kelis kartus daugiau. Ją naudosiu bent metus kasdien, todėl likučius norisi subaigti, kad netektų išmesti gero produkto. 


Veidui gyvybės suteiksiu su Revolution bronzeriu. Jis labai šalto tono, todėl idealiai tiks vasarą, kai oda ir taip turės šilumos. Tada jis veiks kaip kontūras 😀 bet labai noriu sunaudoti, nes jis per didelis mano organizer'iui. Tai, ką matote nuotraukoje, pasiekta per mėnesį, todėl dedu daug vilčių į galimybę praplėsti dugno matomą vietą. 

Švytėjimo suteikimui naudosiu Colourpop Flexitarian priemonę. Noriu joje pasiekti dugną ir skirti kuo daugiau dėmesio, kad greičiau pabaigti. Ne todėl, kad man nepatinka ši priemonė (ji puikuojasi mano TOP3 sąraše), o todėl, kad tai drėgnas produktas, kuris išdžius, jei nenaudosiu. 


Akims šį mėnesį naudoju Essence blakstienų tušą kartu su L'Oreal baze. Tušas vienas byra, o bazė padidina efektą ir apsaugo nuo byrėjimo, todėl tai puikus duetas. Jį naudosiu ir gegužę, nes tušus keičiu kas tris mėnesius, o kelių nespėčiau sunaudoti. 

Šešėliams šį mėnesį mano mylimiausia L'Oreal Cherry My Cheri paletė. Tačiau ne rožinės spalvos, o tik bazinės su pavieniais Essence ir Colourpop šešėliais, kadangi šiaip nei pavienių, nei bazinių spalvų paletėje nenaudoju. Efektas tobulas! 

Na, o lūpoms didelių lūkesčių nekeliu. Noriu pabaigti viršuje rodytą Rasa lūpų blizgį-balzamą (jo liko vos keliems kartams) ir naudoti viską, ką turiu. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.