Vasario mėnesio pribaigtukai ❤

2019-03-05

Labutis!
Žiema baigėsi! Pagaliau! Šiandien galutinai išvysim ją iš kiemo 😀 ta proga su didžiausia laime traukiu visus vasario mėnesio pribaigtukus, kurių tikrai daug ir tariu galutinę savo nuomonę. Mane labai nustebino, kad šį mėnesį nėra nei vienos baigtos dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Mėnesio pradžioje tikėjausi bent kelių, bet jų dar liko kokiai savaitėlei, tad viskas jau keliaus į kovo dėžutę. 


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA: PRIEMONĖS GALAMS


17. Dove plaukų kondicionierius. Praeitą mėnesį baigiau šios linijos šampūną, tad greitai dingo ir kondicionierius. Kaip apžvalgoje jau minėjau, man ši linija labai patiko, bet nieko kito ir nesitikėjau - Dove šampūnai vieni iš geriausių, kokius galima rasti Droge, Eurokos, Maximose ir kitose  panašiose parduotuvėse.

18. Garnier plaukų kaukė su makadamia. Super kaukė!!! Tikrai tikrai pirksiu kitas šios linijos kaukes ir kartosiu geriausias. Jei nebandėt - privalot išbandyt kuo greičiau. Tai geriausia mano bandyta kaukė. Na gerai, dalinasi pirmą vietą su dabar naudojama kauke, kurios apžvalga jau labai greitai. 

19. ORGANIX "brazilian keratin smooth" plaukų serumas. Pats serumas man labai patiko - ir kvapu, ir neriebalinimu, ir poveikiu, bet nekartosiu dėl pakuotės. Reikia pilti į delną, o išteka tai per daug priemonės, tai per mažai, tai apteka visas buteliukas... Fui.


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA: ŠAMPŪNAI


20. L'Oreal Elvital plaukų šampūnas. Šampūnas savo darbą atlieka gerai, bet pagaliau supratau nuo ko man atsiranda pleiskanos. Po šio šampūno man siaubingai išsausėja galvos oda, pradeda niežėti, ko pasekoje atsiranda ir nelauktos pleiskanos. Nekartosiu, nebent kokiems šepetėliams plauti. 

21. L'Oreal Elvital plaukų šampūnas. O va raudonasis šampūnas man vis dar labai patinka. Net dabar kartoju, tad bus dar jo tuščiuose. Perku per nuolaidas ir mielai naudoju.

22. Margarita plaukų šampūnas su šaltalankiais. Vidutiniškas šampūnas - gerai išplauna, nesausina, neriebalina. Bet va kas mane papirko, tai kvapas. Mano vaikinas pasakė, kad kvepiu vasara. Nieko keisto, nes praeitą vasarą naudojau Natura Siberica priemones su šaltalankiais. Tai gavau įsakymą dažniau naudoti 😀 teks kartoti!


KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS


22. Fa antiperpirantas. Paprastas, lengvas, beveik bekvapis. Žiemą gal ir pakartočiau, bet vasarą nieko nekeisčiau į savo mėgiamą Dove - jie man veikia pasakiškai. 

23. Corine de Fame vonios druska su mangais. Didelis kiekis, maža kaina, pasakiškas kvapas. Kartosiu! Ir jums rekomenduoju. Gerai suėjo šaltais žiemos vakarais. 

24. Dove dušo želė su micelėmis. Dove dušo želes naudoju beveik visada. Ir tikrai ne dėl to, kad iš Dove gaunu testavimui. Jei nepatiktų - nenaudočiau. Čia, mano nuomone, geriausias kainos ir kokybės santykis, kokį galima rasti mūsų prekybos centruose. 

25. Victoria's Secret "Pure Seduction" kūno purškiklis. Nerealaus kvapo, gerai išsilaiko, pigus. Jau kartoju, tik naujoje pakuotėje (ji matosi kitose nuotraukose). Ir kovo 16tą dieną, būdama Londone, įsigysiu dar keletą pakuočių. 


VEIDO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS + KITA


26. VIVI veido prausiklis su bambukų anglimi. Rimtas, stiprus prausiklis, kuris nuvalo viską. Tikrai viską - mano sausai odai net per daug. Bet naudodama tikrai pastebėjau, kad ir poros mažiau kemšasi, ir oda geriau atrodo.

27. Clinians veido gelis su arganų aliejumi. Idealus kremas! Žiemą naudojau su mielu noru, net turiu antrą pakuotę, kurią atidarysiu pabaigusi žiemos miegui paliktus kremus. Nuoširdžios rekomendacijos visai šiai kremų linijai. 

28-30. The Skin House serumų mėginėliai. Man visi labai patiko, išskyrus oranžinis, kuris, mano manymu, labiau tiktų problematiškai odai. Svarstau apie pilnos pakuotės pirkimą, nes oda jautėsi labai gerai jau po pirmo pabandymo.

31. RT kempinėlė. Mylimiausia bandyta kempinėlė, kurią dar būčiau naudojusi, bet šuniukui užkliuvo ir nusprendė pažaisti 😀 bet nieko, jau turiu kitą.

Kitą mėnesį noriu pabaigti bent du veido kremus, Essence lūpų blizgį, Kiehl's veido prausiklį, ECO Lab micelinį gel, L'Oreal dvifazį makiažo valiklį, L'Oreal blakstienų tušą, Catrice maskuoklį, Catrice antakių tušą ir bent vieną nagų laką. ❤

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.