Pažintis su L'occitane Amande kūno priežiūros priemonėmis

2019-03-15

Labas dar kartą!
Kaip matote, pradėjau skelbti po du įrašus per dieną. Tą darau, nes noriu pakalbėti ir apie mėginėlius bei kitą daug dėmesio nereikalaujančią ir ne visoms aktualią kosmetiką, bet ja užkišti eterio nenoriu. Dabar vienas iš tokių įrašų, nes noriu keliais sakiniais aptarti savo pirmuosius įspūdžius apie L'occitane Amande kūno priežiūros priemones. Ar mėginėliai sudomino?


Pradėjau nuo dušo aliejaus. Mėginėlyje esamo kiekio man pritrūko - norėtųsi ne 6, o 12ml. Bet 12ml užtektų visam kūnui, tad pirmas įspūdis - skalsi priemonė 😀 aliejus, susijungęs su vandeniu, pavirto putomis. Šiek tiek bijojau, kad arba nesuputos, arba oda liks labai riebaluota - to nebuvo! Putų pakankamai, tikrai jaučiausi kaip prausdamasi, o ne tepliodamasi aliejumi. O ir oda neliko riebaluota. Taip, lengvas aliejaus sluoksnis buvo, bet jis greitai susigėrė ir viskas liko švelnu bei gražu. Manau, kad turinčioms sausą odą ir tinginčioms teptis kremais tai puiki alternatyva. 

Na, o kol oda buvo gerai išmirkusi vandenyje, nieko nelaukiant pasitepiau ją aliejumi. Šis man nepatiko - drėkino, maitino, paliko odą švelnią, bet gėrėsi geras porą valandų. Gerai, kad bandžiau vakare... Manau, kad ši priemonė sueitų vasarą prie šortų, kai oda neuždengta, tačiau šiaip nenoriu ir negalvoju apie pilną pakuotę. 

Kitą rytą po dušo išbandžiau ir kūno kremą. Va šis tai stebuklingas 😀 susigėrė nerealiai greitai, oda liko sudrėkinta, švelnutė ir maloni liesti. Primenu, kad šiaip mano oda ant blauzdų labai sausa, bet po vakarinių aliejų buvo tik vos pasausėjusi, todėl nežinau ar kremas taip pat gerai veiktų ir ant labai sausos odos. 

Ai, ką pamiršau paminėti! L'occitane visada pasižymėjo maloniais kvapais, bet ši linija kažkas nerealaus! Saldus migdolas vienas iš mėgstamiausių mano kvapų. 

Trumpai reziumuoju: 
  • dušo aliejus idealus sausą odą turinčioms merginoms, kurios nenori paskui teptis jokių kremų;
  • aliejus per ilgai geriasi, nors ir gerai maitina - tiktų nebent šortadieniams;
  • kūno kremas įsigeria greitai ir maitina puikiai.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.