Margarita | Beatos virtuvės rankų kremas

2019-03-13

Sveikutės!
Jau pavasaris, o aš dar turiu skolų - įrašų, kuriuos planavau rašyti žiemą (todėl nepykit dėl tokių nuotraukų). Tačiau ilgiau panaudojusi šį kremą nusprendžiau, kad naudingiau apie jį rašyti pavasarį, kai pradeda šilti orai. Kodėl? Skaitykit ir sužinosit 😀


Pirmoji pagalba darbščioms mamų rankoms, rūpestingiems tėčių delnams ir mažiems vaikų pirščiukams. Po darbų ar pietų nusiplovę rankas nepamirškite jų kaskart palepinti šiuo natūraliu kremu rankoms. Jo sudėtis praturtinta natūraliais ingredientais – ekologiškuose ūkiuose užaugintų alavijų geliu ir saulėgrąžų aliejumi, kurie pasirūpins jūsų rankų oda.

Sudėtis:
Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Tapioca Starch, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Citral, Geraniol, Limonene, Linalool).

Kremo pagrindą sudaro vanduo, toliau matome saulėgrąžų aliejų, alijošiaus sultis, citrinų rūgštį, konservantą. Visi šie ingredientai visiškai saugūs, bet paskutinis man labai nepatinka (juk jis šeštoje vietoje!) - konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą.


Kremas yra idealioje pakuotėje - tokią ir prie kriauklės galima pasistatyti, ir ant darbo stalo. Taip rankų oda niekada nepamirštama ir visuomet pamaitinama. 

Priežastis, kodėl šį kremą pasilikau pavasariui, yra jo lengvumas. Kremas įsigeria akimirksniu lengvai sudrėkindamas odą. Pavasarį, vasarą, ankstyvą rudenį ar prevencijai tai idealus produktas, ypač kai iš karto norisi tapšnoti per klaviatūrą, telefoną, kažką rašyti, skaityti ir pan. Bet žiemą, kai norėjau gero, riebaus kremo, šis lūkesčių nepateisino. 


Ir galiausiai šį kremą atidaviau mamai - ji naudoja jį darbe. Aš, naudodama tik po rankų plovimo, naudočiau amžinybę (namuose būnu tik anksti ryte ir vėlai vakare, negalvokit, kad neplaunu rankų 😀). Rytais dar dar, bet vakarais mėgstu riebų, stiprų kremą. Ir dar prisižadėjau sau sunaudojusi rankų kremus pasidovanoti L'Occitane kremą, tad negailesingai išdovanoju viską, ko nemyliu 😀

1 komentaras

  1. Aš visada turiu prie muilo vonioje prie kriauklės pastačiusi rankų kremą, šio Beatos nebandžiau, bet kad lyg jau ir niekur nebemačiau prekyboje? Svečiams labai patinka, kad ir kremas padėtas, sako matosi, kad rūpiniesi :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.