L'Oreal dvifazis akių ir lūpų makiažo valiklis

2019-03-12

Labas!
Anksčiau nemėgau aliejinių valiklių, nes oda jausdavosi riebi, nemaloni, apsunkinta. Taip pat man ir akis nuo tokių valiklių grauždavo... Tačiau šiemet viskas apsivertė 180 laipsnių ir nebeįsivaizduoju makiažo valymo be aliejinių priemonių! Kai pasibaigė mano naudotas Delia valiklis, kibau į darbus ir perskaičiau krūvą apžvalgų, peržiūrėjau krūvą YouTube video apie dvifazius valiklius ir nusprendžiau, kad L'Oreal siūlo neblogą kainos ir kokybės santykį. Nieko nelaukusi įsigijau šią priemonę, naudojau kiekvieną vakarą virš mėnesio ir galiu ramia širdimi papasakoti įspūdžius.


TEKSTŪRA: 
1. Tamsioji losjono dalis papildyta minkštinamaisiais aliejais, kurie veiksmingai valo ilgalaikę (vandeniui atsparią) kosmetiką. 
2. Šviesusis sluoksnis yra švelnus losjonas, užtikrinantis malonų gaivumo pojūtį. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: 
  • Priemonė su provitaminu B5 drėkina odą, ji netampa riebi. 
  • Gausu raminamųjų aliejų.

Kaina: 5-6 eurai, tačiau beveik visada rasite nuolaidų ir įsigyti galima už 3-4 eurus.

Sudėties nenagrinėsiu, nes ji aiškiai išnagrinėta kosmetikos DNR puslapyje čia. 


Valiklis mane labai labai sužavėjo. Jei atvirai, buvau nusiteikusi skeptiškai net po tiek apžvalgų - L'Oreal veido priežiūros priemonės nepasižymi geru poveikiu, bet šis valiklis kažkas tokio!

Pirmiausia turiu pagirti pakuotę - patogi, prispaudus vatos diskeliu niekas neprateka ir tolygiai pasiskirsto. Nejaučiu jokio erzinančio kvapo, tad naudojant ir jokio diskomforto.

Tuomet eilė rezultatui - idealu! Su vienu vatos diskeliu nuvalau abi akis, su kitu - veidą. Taupus, geras produktas.

Jums gali kilti klausimas kodėl su tokia priemone valau ir veidą. Aš tiesiog nenoriu pirkti dar vieno valiklio, kai laukia keli aliejiniai - tokiu būdu greičiau išnaudoju ką turiu. Taip pat nejaučiu poreikio antram produktui, kadangi nors šis valiklis dvifazis, jokio bjauraus riebumo nejaučiu. O ir po makiažo nuvalymo iš karto naudoju prausiklį, tad nei poros spėja užsikimšti, nei ką 😀

Ar kartosiu? Jei širdyje nebūčiau eksperimentų ir naujovių mylėta, jau kita mano priemonė būtų šis valiklis dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Tačiau dabar kartosiu tik tokiu atveju, jei reikės kažko greito ir patikimo už nedidelę kainą. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.