Intensyvaus poveikio hialurono serumas veidui | www.biobloss.lt

2019-03-28

Sveikutės!
Visai neseniai pasakojau apie mane sužavėjusį Evolve Beauty drėkinamąjį veido kremą ir užsiminiau, kad kartu naudoju to pačio gamintojo intensyvaus poveikio hialurono serumą veidui. Jei dar neskaitėt įrašo apie veido kremą būtinai užsukit, o jei skaitėt - tęskit skaitymą apie dar vieną natūralų atradimą.


Šis ypač grynas hialurono serumas skirtas visiems odos tipams. Ypatinga pagalba sausėjančiai odai, nes hialurono rūgštis turi itin stiprių odą drėkinančių, bei raukšles mažinančių savybių. Ekologiškas granato ekstraktas minkština ir apsaugo odą nuo žalingų aplinkos veiksnių. Švelnus kvapas, pagamintas iš organinio rožių vandens.


Hialurono serumo, kaip ir veido kremo, sudėtis manęs nenuvylė:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome rožių vandenį, alijošiaus sulčių pudra, granatų ekstraktą, gliceriną ir konjako šaknies pudrą. Septintoje vietoje hialurono rūgštis. Serumą sudaro vos dešimt ingredientų. Nenustebkite, kad hialuronas tik septintoje vietoje - jis negali būti antroje, nes būtų jau per daug. 


Serumas dozuojamas nedidelės pompos pagalba. Pradžioje nesupratau kodėl anga, iš kurios bėga serumas, tokia maža. Esu įpratusi prie didesnių dozatorių, todėl tik pabandžiusi supratau - serumo reikia tiek mažai! Nuotraukoje matomo kiekio man užtenka visam veidui ir dar kaklui nemažai lieka. 

Priemonė susigeria greitai, nepalieka lipnumo - man tai labai svarbu, nes jo nemėgstu. Oda akimirksniu tampa šiek tiek šviesesnė (manau, kad tai dėl granatų ekstrakto), gerai sudrėkinta. Rytais man pakanka tik šio serumo ir galiu net nenaudoti kremo (net aš! Turinti amžiną sausos odos problemą!). 


į Evolve Beauty kosmetiką tikrai turėtų atkreipti dėmesį tos, kurioms rūpi natūralumas, puikus ir greitas efektas bei gera kaina. Užsukit į www.biobloss.lt pasižvalgyt, juk graži ir laiminga oda to verta 💓

1 komentaras

  1. Mano sausai odai ištisus metus reikalinga pagalba.. Naudoju hialurno serumą, esu bandžius jau nežinau kiek firmų, radus kokį gerulį vis tiek ieškau dar geresnio. Dabar esu apsistojusi ties viena internetine parduotuve, testuoju ką jie turi gero, tai kol kas vieni geresnių bandytų. Jūsiškio nebandžiau, įsirašau į sąrašą.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.