Hortus Fratris odą puoselėjantis tonikas | www.juara.lt

2019-03-29

Labutis!
Šiandien pakalbėkime apie dar vieną veido priežiūros produktą. Paskutiniu metu esu pamišusi dėl veido priežiūros priemonių - turimų priemonių sąrašas ilgėja kasdien, o norų - kas valandą 😀 Tad anksčiau nenaudojusi tonikų kosmetologės Deimantės dėka sužinojau, kad juos naudoti tiesiog būtina. Šiandien papasakosiu kas tas tonikas, su kuo jis valgomas ir pristatysiu šiandienos žvaigždę - Hortus Fratris toniką iš www.juara.lt.


Iš natūralių ekologiškų žaliavų pagamintas tonikas skirtas odos raginio sluoksnio rūgštinės mantijos pH atstatymui. Jo sudėtyje esantis buko pumpurų ekstraktas suteikia odai trūkstamos energijos, skaistumo ir gyvybingumo; sudėtyje esančios veikliosios medžiagos stiprina kraujagyslių sieneles, turi priešuždegiminių, antiseptinių, odą raminančių savybių; suteikia odai gyvybingumo, drėkina ir tonizuoja. Oda tampa skaistesnė, elastingesnė ir švelnesnė. Ypatingai tinka jautriai, dirgliai, kraujagyslių piešiniu, kuperoze paženklintai odai.

Naudojimas: 
Ryte ir vakare veidui ir kaklui, nuvalę valomuoju pieneliu, suvilgykite toniku vatos tamponėlius, sudrėkinkite ir atgaivinkite odą. Gali būti naudojamas kaip atpalaiduojamasis kompresas 2 kartus per savaitę – palaikykite suvilgytus tamponėlius 10–15 minučių, nenuskalaukite, leiskite veidui natūraliai išdžiūti.


Daugelis manė ir net dabar mano, kad tonikas skirtas makiažo likučių pašalinimui. Būtent dėl tokio mąstymo odos ir netonizavau - kam dar vienas valiklis, jei turiu erų ir brangių produktų, puikiai atliekančių savo darbą? Tačiau aš labai klydau. 

Tikroji toniko paskirtis - atstatyti odos pH. Natūralus odos pH yra 5.5, o vandens gali būti net 9.5! Dėl tokio pH išsibalansavimo smegenims siunčiamas signalas gelbėti odą. Taip išskiriami riebalai, kurie kemša poras, apsunkina odą. Jų perteklius gali iššaukti net spuogus. Ar patikėsit, kad toniko nenaudojimas gali būti kaltas dėl užsikišusių porų, spuogelių, šerpetojimų?

Galima rasti ne tik pH atstatančių tonikų, bet ir drėkinančių, valančių, skatinančių odos regeneraciją, pašalinančių negyvas ląsteles, apsaugančių nuo raukšlių ir t.t. Pasirinkimas labai platus! Aš norėjau toniko, kuris rūpintųsi mano aukštai esančiomis ir silpnomis kraujagyslėmis, drėkintų ir ramintų odą. Radau!


Na, po tokio pasakojimo apie tonikų naudą jau galime grįžti prie Hortus Fratris ir aptarti pirmus šešis jo sudėties ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, nuo išorinio aplinkos poveikio saugantys ir drėkinantys dumbliai, kondicionuojantis hidrolizuotų daržovių proteinas, drėgmę odoje išlaikantis sacharidas, drėkiklis ir paskutinis mums svarbus ingredientas - konservantas. Viskas idealu, jei ne tas raudonas konservantas. Jo poveikio odai (sausinimo, dirginimo) nepastebėjau, todėl nesibaiminu naudoti. 


Toniko butelys storo, sunkaus, matinio stiklo - tai prideda nemažai prabangos. Žalias skystis viduje visada primena apie save - nori nenori akys užkliūna už ant kosmetinio stalelio stovinčio žalio toniko 😀 

Priemonė dozatoriaus neturi - ją reikia pilti tiesiai ant vatos diskelio/rankų ir tonizuoti veidą. Tai nėra labai patogu, bet aš uždedu diskelį, apverčiu butelį ir iš karto verčiu jį atgal. Tą pakartoju dar kartą ir viskas, tiek toniko man gana - nei lašelis neprabėga, nepadauginu ir viskas super 😀

Tonikas turi gaivų, malonų kvapą. Jis tarsi pažadina, atgaivina. Karštomis dienomis tikrai jį mylėsiu dar labiau. 


Panaudojusi toniką pajaučiu, kad mano oda būna atgaivinta, gauna papildomą dozę drėkinimo. Sausumo pojūtį lyg kas su ranka nubrauktų. Nesitikėjau, kad tą gali paprastas vandenėlis. 

Panaudojusi ilgesnį laiką matau akivaizdžius odos pokyčius - susireguliavo riebalų išsiskyrimas, nebėra sausų odos vietų, poros švaresnės, net makiažas dengiasi gražiau! Mano veido raudonis nebėra taip pastebimas. Tonikas tikrai vertas dėmesio!

Šį gėrį įsigyti galite www.juara.lt. Kaina nedidelė, 200ml užteks amžinybei, o efektas akivaizdžiai matomas. O aš jau dairausi ką dar gamina Hortus Fratris 😀

4 komentarai

 1. Visad galvojau, kad juara prekiauja ekologiškais produktais, bet pažvelgus sudėtį- nuomonė pasikeitė. Alkoholis 6 vietoje. Pilna dažiklių, kvapiklis viduryje..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, o kas sakė, kad alkoholis išgautas nenatūraliai? Čia galima ilgai diskutuoti šiuo klausimu. Tai, kad kosmetika natūrali nereiškia, kad sudėtis 100% gera 😁 todėl būtina skaityti, domėtis, o ne pasikliauti užrašu "natūralu" 😊

   Panaikinti
  2. Alkoholis nesvarbu ar natūraliai išgautas ar ne, jo savybės nuo to nekinta. Sausina odą ir ardo kolageną. Jeigu kosmetika ekologiška su visais ženklinimais tikrai didesnė tikimybė gauti natūralesnį produktą, o dėl gerumo čia jau kiekvieno nuomonė gali skirtis. Tiesiog norėjau pasakyti, kad nesvarbu kur bepirktum kosmetika aklai pasitikėti negalima.

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.