GROŽIO RINGAS | Makiažo bazės: GOSH prieš KIKO MILANO

2019-03-13

Labas!
Pristatau jums naują rubriką - grožio ringas. Šios rubrikos metu lyginsiu du ar daugiau to pačio tipo produktus. Šiuo atveju - makiažo bazes. Panagrinėsiu naudojimo patogumą, kainos ir kokybės santykį, sudėtį ir, žinoma, rezultatą. Šiandien palyginsiu savo naujai pamilto brand'o GOSH makiažo bazę su visų plačiai apkalbamo Kiko Milano baze. Pasiruošusios?


Techniniai dalykai: 
GOSH makiažo bazę rasite visose Eurokos ir Drogas parduotuvėse už 15 eurų, o Kiko Milano - specializuotose jų parduotuvėse užsienyje arba kikocosmetics.com už 9,95eur. 

GOSH gauna pliusą už lengvesnį pasiekiamumą, o Kiko Milano - už mažesnę kainą. 

Abu produktai tubelės formos pakuotėse, patogūs naudoti ir higieniškai dozuojami. Asmeniškai man labiau patinka GOSH pakuotė, nors Kiko Milano dangtelis ir yra įdomesnių formų. GOSH tiesiog labiau limpa, ne taip tepliojasi ir panašiai.


GOSH makiažo bazės sudėtį galime lengvai rasti ant pakuotės. Išnagrinėkime pirmus šešis ingredientus:
Pagrindą sudaro minkštinantis ir kondicionuojantis silikonas, dar vienas tokios pat paskirties silikonas, kondicionuojantis silikonas, toliau matome minkštiklį, plėvelę sudarantį emulsiklį ir paskutinis mums svarbus ingredientas - klampumą reguliuojanti medžiaga

Viskas žalia! Todėl ir myliu šią kompaniją - idealios sudėtys, prieinama kaina bei gera kokybė. 


Kiko Milano sudėties teko paieškoti internete. Visą sudėtį rasite apačioje, tad išnagrinėsiu pirmus šešis svarbius ingredientus, sudarančius pagrindą:
Vanduo, drėkinanti, minkštinanti, antibakteriškomis savybėmis pasižyminti medžiaga, drėkiklis, minkštinantis fiksatorius, odą sausinantis ir antibakteriškai veikiantis alkoholis ir paskutinė mums svarbi medžiaga - absorbentas.

Čia pirmos trys medžiagos visiškai saugios, kitos trys - pusėtinos. Mane nustebino taip aukštai esantis alkoholis - kam jis??  GOSH sudėtimi vienareikšmiškai pralenkia Kiko Milano.

AQUA (WATER/EAU), PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM POLYACRYLATE, ALCOHOL DENAT, SILICA, POLYSORBATE 20, PPG-26-BUTETH-26, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM PHYTATE, PARFUM (FRAGRANCE).

GOSH / KIKO MILANO 
GOSH makiažo bazė balta, primena veido kremą, tik jaučiasi daug daug silikonų. Nieko nuostabaus - juk bazė silikoninė, to ir tikėjausi. 

Kiko Milano - skaidri, kiek intensyvesnio kvapo, taip pat silikoninė. Kvapas nejaučiamas ilgai, tačiau dažymosi metu kiek erzina. 

Na, o efektui palyginti užtepiau šių bazių ant rankos - antroje nuotraukoje aiškiai matoma, kad GOSH sukuria tikrą matinį efektą, labai gražiai užpildo poras ir sulygina odos tekstūrą, o Kiko Milano tik užpildo poras. Tiesa, gilesnės lieka matomos.

Ant GOSH bazės lengviau dengiasi makiažo pagrindai, kadangi jie tiesiog slysta per silikoną, išsilygina, tikrai ilgiau išlieka, akivaizdžiai matoma matinė oda. Deja, bet Kiko Milano bazė nepalieka tokio efekto - nesimato matiškumo, makiažas tikrai neišlieka ilgiau. Ji tik užpildo mažiau matomas poras ir padeda makiažui dengtis lengviau. 

Be konkurencijos laimi GOSH - ir efektu, ir sudėtimi, ir galimybe lengviau įsigyti. Tiesa, jis kiek brangesnis, bet už gerą daiktą mokėti negaila, o ir nuolaidų galima rasti. 

AR BANDĖTE ŠIAS BAZES? KOKIA JŪSŲ MYLIMIAUSIA?

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.