GEOMAR veido kaukė

2019-03-20

Labutis!
Veido kaukes aprašinėjau prieš milijoną metų. To priežastis - mano tingumas. Mėgstu dėtis kaukes, taip aš ir pailsiu, ir odą palepinu, bet pastaruoju metu geriau skyriau laiką knygai ar kitai veiklai. Dabar, sulaukusi pasiūlymo išmėginti visą krūvą korėjietiškų veido kaukių, nusprendžiau išnaudoti bent kažkiek savo turimos didelės kolekcijos, nes viskas nebetilptų į dėžutę 😀


Šiandien ir vėl trumpai - jokių aprašymų ar ingredientų, tik mano įspūdžiai.

Pakuotė tvirta ir kokybiška - pastaruoju metu pradėjau į tai kreipti dėmesį, nes noriu išsirinkti geriausias priemones kelionėms. O kelionių metu oda tikrai nėra labai lepinama ir saugoma - saulė, dulkės, smėlis, iki minimumo sumažintas priemonių kiekis daro įtaką, todėl visada stengiuosi pasiimti ir veido kaukių.

Pati kaukė taip pat tvirta, vidutinio storio, su idealiai atitaikytomis skylėmis burnai, akims ir nosiai. Ir su labai daug serumo! Jis nevarvėjo, netekėjo, tačiau kaukę laikiau apie 40min ir išmečiau tik pusiau išsausėjusią. O pakuotėje dar liko serumo - jį sutepiau nagams per tas 40min. Susigerdavo per minutę ir vėl tepu. Ir žinokit, mano nagams patiko 😀 jie įprastai būna sausi ir trapūs, bet po tokios procedūros nesuskilinėjo ir nesusisluoksniavo, tad užsiauginau pakankamai ilgus.

Na, o veidas taip pat liko maloniai nustebintas - oda stangresnė, pridrėkinta, pailsėjusi ir atsigavusi. Žinoma, poveikis nėra ilgalaikis, bet keletą dienų juo džiaugiausi. Naudojant bent du kartus per savaitę rezultatu džiaugsitės.

Šios kaukės neradau Eurokos internetinėje parduotuvėje, bet nedidelėje fizinėje ji buvo ir kainavo 1,49eur. Verta dėmesio!

Reziumė:

  • tvirta pakuotė;
  • tinkamas dydis;
  • daug serumo, bet niekas nelaša ir nevarva;
  • oda stangresnė, gerai sudrėkinta.

2 komentarai

© BB. Design by FCD.