EO Lab Brazil rankų kremas

2019-03-19

Sveikutės!
Pagaliau pabaigiau savo rankų kremą ir galiu imtis naujo 😀 šiaip būčiau pasirinkusi didelio dydžio kremą, tačiau savaitgalį praleidau Londone ir nenorėjau vežtis didelės pakuotės, todėl savaitę prieš tai testavau šį miniuką. Įspūdį susidariau, galime ir aptarti!


Kremo sudėtyje esantys vaisių rūgštys ir kavos ekstraktas, stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, švelnina, glotnina bei apsaugo ją nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pasižymi tonizuojančiomis savybėmis.

Kremo sudėtis puiki! Pirmi šeši ingredientai:
Pagrindą sudaro vanduo ir kavos ekstraktas, toliau matome kakavos sviestą, alyvuogių aliejų, palmių sviestą bei minkštiklį. Viskas žalia, natūralu, suprantama. 

Keista, tačiau aiškaus kavos kvapo aš nejaučiu. Jaučiasi kažkas iš tos srities, tačiau kol neperskaičiau aprašymo to nesupratau. 


Kremas riebus dėl suprantamų dalykų - pažiūrėkit kiek daug jame aliejų ir sviestų. Tačiau nepaisant to susigeria ganėtinai greitai ir nepalieka tos erzinančios plėvelės. 

Poveikį taip pat pastebėjau gana greitai. Važiuojant automobiliu beveik visada įsijungiame šildymą ir šilta oro srovė man labai išsausina rankas. Vakare riebiai pasitepus šiuo kremu net pamiršau savo problemą! Oda tikrai puikiai drėkinama ir maitinama. 

Kremas kainuoja centus - Eurokos parduotuvėse apie 1,39eur, Elevita - 1,29eur. Dažnai taikomos nuolaidos ir įsigyti galima už mažiau nei eurą, tad tai dar viena priemonė, kurios kelios pakuotės ras vietą mano kolekcijoje. Bent kelionėms tai tikrai!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.