DRIU kosmetika veidui: BHA gelis, šveičiantis serumas bei veido kremas

2019-03-11

Labas!
Mano namus prieš ilgą laiką pasiekė ilgai laukta Driu siunta. Ilgai laukta, nes apie šį prekinį ženklą girdėjau daug dalykų, mačiau akį traukiančias reklamas ir net degiau noru išbandyti. Išbandžiau, pamilau ir net susidariau norimų kartoti dalykų sąrašą 😀 


Pradėti norėčiau nuo man labiausiai patikusio gaminių - šveičiamojo serumo, kurį naudoju kas antrą vakarą prieš veido kremą.


ŠVEIČIAMASIS SERUMAS:

Šveičiamasis serumas PHA rūgščių pagalba švelniai šalina negyvų ląstelių sluoksnį, drėkina, stiprina odos apsauginį barjerą bei kovoja su laisvaisiais radikalais. Veido serumas gerina odos būklę, kovoja su aplinkos poveikiu ir nejautrina odos.

Kaina: 32eur. Išsamesnis aprašymas, pilna sudėtis: www.driubeauty.lt/sveiciamasis-serumas-wise-unisex

Išnagrinėkime pirmus šešis ingredientus, kaip visuomet.
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome antioksidantiškai, keratolitiškai veikiančią laktobiono rūgštį, drėkiklį, alijošiaus sultis, dar vieną drėkiklį, kuris tirpdo aliejus bei natrio laktatą, šalinantį negyvas odos ląsteles. IDEALU!

Mano įspūdžiai patys geriausi. Turiu kiek jautrią, sausą odą, tad nors ir myliu savo veido šveitiklį iš L'Oreal, jo sudėtis nėra ideali, o cukraus dalelės kiek pabraižo odą. Dėl šios priežasties labai norėjau išbandyti nemechaninį veido šveitiklį ir neklydau.


Serumas kiek salstelėjusio kvapo, užtepus ant veido yra labai lipnus, tačiau lipnumas man netrugdo, nes ant viršaus visuomet tepiau naktinį kremą. Ant rankos matomo kiekio užtenka visam veidui! Tai pats taupiausias mano matytas produktas 😀 

Panaudojusi vos keletą kartų pastebėjau, kad ant odos nebesusidaro sausi plotai, ji tapo stangresnė, minkštesnė - pagaliau niekas nebekemša porų, visi nereikalingi dalykai yra pašalinami rūgščių pagalba. 

Tai vienas iš tų produktų, kurį planuoju kartoti ateityje, kai sunaudosiu visus turimus veido šveitiklius. 50ml man užteks kokiam pusmečiui, tad kaina visiškai negąsdina ir už tokį efektą turėtų būti net didesnė. 


BHA GELIS:

Dėl sudėtyje esančios salicilo rūgšties gelis ne tik padeda odai atsikratyti negyvų ląstelių, bet ir turi antibakterinį, uždegimą malšinantį poveikį, giliai valo odos poras, taip padėdamas odai kovoti su aknės problemomis. Taip pat didina odos apsauginį barjerą bei skatina kolageno gamybą. Šis gelis su salicilo rūgštimi giliai valys užsikimšusias poras, veiks kaip veido pilingas ir skatins odos atsinaujinimą.

Kaina: 39eur. Išsamesnis aprašymas, pilna sudėtis: www.driubeauty.lt/bha-gelis

Ir vėl, pirmi šeši ingredientai:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome propileno glikolį - tirpiklį, drėkiklį, klampumą reguliuojančią medžiagą (erzinančią akis), salicio rūgštį - poras valančią, keratoliškai veikiančią, odos atsinaujinimą ir spuogų gijimą skatinančią priemonę, drėkinančias alijošiaus sultis, odą šviesinančią vitamico C druską bei drėkinantį gliceriną. Čia sudėtis tikrai prastesnė, bet manęs per daug negąsdina (tik dėl propileno glikolio nekartosiu - sužinosite kodėl).


Šis gelis man pasirodė kiek per stiprus, todėl jį naudoju labai labai taupiai. Mano odai pats poveikis tikrai patinka - poros akivaizdžiai švaresnės, gal net kiek mažiau matomos, bet va tas nelemtas propileno glikolis viską gadina. Man nuo jo taip graužia akis! Tikrai tepu dideliu atstumu nuo akių, jų neliečiu, bet tik atsigulu į lovą (geliui susigėrus!) ir bam, jau ašaros teka, jau akys raudonos 😀

Labai dėl to gaila, tačiau turiu tik nedidukę pakuotę, kurią po visų testavimų, nuo šiandien naudosiu tik bėdai užklupus ir saugodama akis. Su dideliu liūdesiu sakau, kad nekartosiu ir jautrias akis turinčioms merginoms rekomenduoju geriau rinktis pirmąją priemonę.


VEIDO KREMAS WISE UNISEX:

Drėkinamasis veido kremas, padedantis atstatyti odos mikroflorą, saugantis nuo aplinkos poveikio bei taršos, palaikantis optimalią odos būklę. Veido kremas skirtas moterims, vyrams ir paaugliams optimaliai odos būklei palaikyti.

Kaina: 28eur. Išsamesnis aprašymas, pilna sudėtis: www.driubeauty.lt/veido-kremas-wise-unisex

Šiandien jau paskutinį kartą peržvelkime pirmus šešis mums svarbius ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome gliceriną, minkštiklį, niaciamidą - odą šviesinantį, minkštinantį, lyginantį, nuo aknės gydantį, atsinaujinimą skatinantį ir dar daugiau gerų dalykų darantį vitaminą B3, drėkiklį bei kaprilio/kaprio trigliceridą, kuris veikia kaip tirpiklis, minkštiklis, tirštiklis, emulsiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą, sulaikantį drėgmę odoje. Sudėtis mane sužavėjo savo turtingumu, saugumu.


Tai yra lengviausias mano matytas veido kremas, kuris kažką daro. Susigeria akimirksniu, nekemša porų, tikrai gerai drėkina (mano sausai odai netrūksta drėkinimo). Vakarais mėgstu daug riebaus, maitinančio kremo, o toks idealus rytams, kai nėra laiko laukti, kol viskas susigers ir norisi iš karto dažytis. 

Štai jums ir antra priemonė, kuri privalo atsidurti mano kolekcijoje. Stabdo tik tai, kad turiu labai daug veido kremų, kurios noriu sunaudoti iki galiojimo laiko pabaigos. Bet sunaudojusi tikrai prisiminsiu ir, manau, pakartosiu.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.