Calvin Klein bronzeris

2019-03-27

Labas!
Senokai kalbėjom apie dekoratyvinę kosmetiką, tad bežiūrėdama nuotraukas supratau, kad nepapasakojau apie Calvin Klein bronzerį, kuris mano kosmetinėje guli jau keletą mėnesių. Calvin Klein žinome visos - ypač jų apatinį trikotažą. Tačiau kaip su dekoratyvine kosmetika?


Į šį bronzerį dėjau ganėtinai daug vilčių - juk tai tokia įmonė! Tačiau pačiu produktu nusivyliau. Nežinau ar dėl to kalti mano dideli lūkesčiai, ar produktas.

Pakuotė labai graži - minimalistinė, be jokių papuošimų ar papildomų užrašų. Apvali, "ck one" užrašas baltame fone. Viduje - nedidelis veidrodėlis, kurio prasmės nesuprasdavau, kol nepradėjau dažytis automobilyje 😀 


Bronzeris atrodo šalto tono, švelnus, minkštas, tačiau ant mano veido jis įgauna oranžinį atspalvį. Bandžiau dengti ant visokių makiažo pagrindų ir be jų, tačiau lengvas oranžinis potonis matosi nors tu ką. 

Ir produktas ganėtinai gerai pigmentuotas bei sunkokai sklaidosi. Nepalyginsi su mano mylimiausiu Physicians Formula Butter Bronzer'iu, kuriam išsklaidyti pakanka kelių brūkštelėjimu šepetėliu. 


Ar bronzeris vertas dėmesio? Mano nuomone ne, geriau išleisti ne 6-7 dolerius ant šio produkto, o palaukt nuolaidų ir už 11 eurų įsigyti Physicians Formula (jo yra dvigubai daugia, tad nebijokit kainos!). Beje, tokios nuolaidos ir dabar yra Eurokos parduotuvėse.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.