Bioderma veido prausiklis

2019-03-22

Sveikutės!
Šiandien ir vėl populiarios kosmetikos apžvalgų diena 😀 pabaigusi Kiehl's veido prausiklį ir ieškojusi ką čia bandyti paskui, išsirinkau rožinį prausiklį iš Bioderma. Šios linijos micelinis vanduo ne tik mano, bet ir daugumos mylimiausias, prausiklis taip pat labai giriamas, todėl kėliau priemonei daug reikalavimų. 


Išskirtinių ingredientų ir DAF komplekso dėka atkuriamas jautrios odos atsparumas išorės dirgikiliams, sumažinami nemalonūs dilgčiojimo ar tempimo pojūčiai. Praturtintas intensyviai drėkinančiais ingredientais, kurie atkartoja odos struktūrą, Sensibio Gel moussant prausiklis atstato drėgmės balansą ir atkuria lipidinį odos sluoksnį.

Naudojimas:
Užtepkite ant sudrėkintos veido odos ir sukamaisiais judesiais paskirstykite, kol pradės lengvai putoti. Gerai nuplaukite ir nusausinkite odą.

Pirmiausia, žinoma, noriu prausiklio su gera sudėtimi. Atsižvelgiu į pirmus šešis ingrredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, putojantis valiklis, drėkiklis-tirpiklis, ketvirtoje vietoje dar vienas putojantis valiklis, pH reguliuojanti citrinų rūgštis. Paskutinis mums svarbus ingredientas - putojantis ploviklis. Viskas žalia, naudoju ramiai.


Pirmiausia noriu nuoširdžiausiai padėkoti Biodermai už tokią pakuotę - kokius du metus neturėjau prausiklių su pompa ir tik pirmą kartą panaudojusi šį supratau kaip tai patogu! Nereikia nieko čiupinėti šlapiomis rankomis, bandyti išspausti likučių iš tubelių. Spustelėjai ir viskas, produktas jau čia. 

Pakuotė atrodo kaip geros, vaistinėse parduodamos priemonės - nenupiginta, nesupaprastinta iki paprastų parduotuvių lygio (nežinau kaip išsireikšti - tikrai neturiu nieko prieš paprastas parduotuves, pati naudoju jose parduodamas prekes) ir atrodo rimtai, kokybiškai. Ta rožinė spalva visada pakelia nuotaiką 😀


Prausiklis švelnus, lengvutis, tačiau tikrai efektyvus - nuplauna ir makiažą, ir visus nešvarumus. Oda po jo lieka net gergždžiančiai švari. Anksčiau to nemėgau, nes mano oda dehidratavusi, bet šis prausiklis neišsausina, nesudirgina odos. Čia dar vienas mano mylimas dalykas, kurio negaliu nepaminėti kalbant apie šį prausiklį. 

Na, ir dar viena mane sudominusi savybė - tai pirmas prausiklis, kuris rytais taip pažadina mano odą. Ir vėl negaliu to paaiškinti, tačiau kiti prausikliai tiesiog nuplauna nešvarumus ir vandens pagalba kiek pažadina, o šis toks švelnus, malonus, kad net prabundu ir pradedu jausti odą 😀

Aš tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šį prausiklį, jei
  • norite patogios pakuotės;
  • jums svarbu, kad oda nebūtų išsausinta ir sudirginta;
  • mėgstate švelnius prausiklius;
  • nenorite daug išlaidauti.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.