Atradimas: veido serumas iš beautydrugs.lt ❤ | spindinti ir sveika oda

2019-03-15

Labutis!
Serumas - geriausias dalykas, kurį galime suteikti savo odai. Serumai žaibiškai į odą įneša naudingas medžiagas, papildo naudojamų kremų sudėtis ir naudojant gerus serumus matome ilgalaikius efektus. Šias priemones stengiuosi rinkti atsakingai, tad ilgai ieškojusi išsirinkau Beauty Drugs kompanijos produktą - korėjiečiai moka gaminti kosmetiką, visos tą žinome. 


Pavargote nuo išsausėjusios ir papilkėjusios odos? Ieškote priemonės, kuri suteiktų maksimalų drėkinimą, dovanotų švytėjimą ir stangrumą? Visoms išvardintoms problemoms spręsti tereikia vieno produkto – Beauty drops!

Šį serumą įsigyti galite www.beautydrugs.lt 


Pilną sudėtį matote nuotraukoje (paspaudus pasididina), o aš, kaip visada, aptarsiu pirmus šešis ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, drėkiklis, dar vienas drėkiklis, taip pat atliekantis ir tirpiklio funkciją, drėkinanti ir kondicionuojanti hialurono rūgštis, glicerinas bei betainas - klampumo reguliatorius ir kondicionierius. Paskui matome mėlynių, aviečių, braškių, vaisių, perlų, įvairių gėlių ekstraktus - jie nėra pirmieji, tačiau užima septintą ir tolimesnes vietas, tad šių žadamų ekstraktų tikrai nemažai! Viskas žalia, naudoju ramia širdimi. 


Pakuotė įprasta serumams - stiklinis buteliukas su pipete. Buteliukas, kaip ir dėžutė, spinduliuoja violetine, pavasariška spalva. Ši priemonė tikrai išsiskirtų parduotuvių lentynose, kaip išsiskiria ir mano kosmetikos dėžėje - dėl to niekada nepamirštu serumavimo žingsnio savo rutinoje.

Beje, pipetė man asocijuojasi su fancy produktais veidui. Žinot, kai visokios turtingos merginos kelią filmukus, kuriuose rodo savo veido priežiūros rutiną ir VISADA bent vienas produktas būna dozuojamas pipete? Tai va, aš, naudodama tokius serumus, jaučiuosi fancy 😀


Serumo konsistencija man labai patinka. Jis skystas, labai greitai įsigeria į odą ir nepalieka jokio lipnumo. Na gerai, lipnu būna pirmą sekundę, bet jau po akimirkos tas jausmas dingsta. Lipnūs serumai mane erzina - kentėti galiu, bet kai reikia rinktis tarp lipnaus ir tarp nelipnaus, ranka visada tiesiasi prie nelipnaus. Ir pirštai nelimpa, ir veidas smagiau jaučiasi. 


Na, ir pagaliau eilė rezultatams. Jie tikrai matomi! Pastebėjau, kad oda įgavo daugiau spalvos - per žiemą ji buvo labai papilkėjusi ir praradusi spindesį, o dabar, jei ne kapiliarai, galėčiau net nesidažyti, nes tiesiog spindžiu ir atrodau sveikai. Manau, kad vitaminai, esantys sudėtyje, tikrai daro įtaką ir spindesiui, ir išsausėjusioms vietoms - jų nebėra! Kosmetologė veido diagnostikos metu pasakė, kad sausi tik mano paakiai (kaltas per lengvas gelis) ir lūpos, o visos kitos zonos (net amžinai šerpetojantys skruostai!) idealios sausumo atžvilgiu. 

Esu įsitikinusi, kad tai - serumo dėka, nes nuo pirmos naudojimo dienos iki dabar matau akivaizdžius pokyčius, o naujų priemonių į savo rutiną neįtraukiau. 😍

1 komentaras

  1. O taip, aš be serumų irgi niekaip... Atrodė ankščiau, kad čia jau tik labai vyresnėm moterim, bet pasirodo čia normali veido priežiūros rutinos sudedamoji.. :) ir tikrai, su tom pipetėm serumukai labai fancy.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.