Victoria's Secret kūno purškiklis "Pure Seduction" | mylimiausias pavasario aromatas

2019-02-20

Labutis!
Ar jaučiat pavasarį? Saulutė, plona striukė ir gera nuotaika tikrai primena pavasarį, todėl išsitraukiau pavasariško kvapo kūno purškiklį iš Victoria's Secret. Išnaudojau vieną ir kitą prieš savaitę gavau lauktuvių ir kovo 16tą būdama Londone pirksiu dar, todėl skubu rašyti pavasarišką apžvalgą apie savo mėgstamiausią aromatą kasdienai.


Victoria's Secret kūno purškiklis "Pure Seduction" populiarus visame pasaulyje. Gaivinančioje formulėje gausu alavijų ir raminančių ramunėlių. Tai raudonųjų slyvų ir saldžiųjų frezijų pasimatymo mišinys.Išskirtinis, saldus prabangos dvelkmas Jūsų kūno odai. Palepinkite savo kūno odą išbandydami šį Victoria's Secret kūno purškiklį "Pure Seduction".


Purškiklis ovalioje, rožinėje pakuotėje. VS pakeitė šių purškiklių dizainą, tad pribaigtukuose pamatysite senąją pakuotę. Naujoji atrodo daug gražiau, moderniau ir dera prie mano makiažo stalelio 😀 Storesnio plastiko auksinis dangtelis, ant kurio viršaus išgraviruotas įmonės pavadinimas. 

Kitoje pusėje trumpas aprašymas, kuris atrodo neperkrautai, negadina bendro vaizdo ir pakelia nuotaiką.


Purškiklio kvapas saldus, bet tikrai neriečia nosies - persimaišęs su gaiva, todėl neerzins aplinkinių. Pasipurškusi šiuo purškikliu jaučiuosi linksmesnė, nes kvapas neleidžia būti nukabinus nosies 😀

Kvepia lyg ir vaisiais, lyg ir gėlėmis - lengvas šių dalykų mišinys, nors dominuoja vaisių saldumas. 

Aromatas išsilaiko apie 3-4 valandas, paskui kvapas labai susilpnėja ir noriu aromatą atnaujinti. Bet dauguma kvepalų kvepia tik tiek laiko, o purškikliai max 1-2 valandas, tad čia dar geras variantas.


Lietuvoje įsigyti galima pigu.lt, tik šio kvapo nėra. Kainuoja apie 11-12 eurų. Mano purškiklis iš Londono Liutono oro uoste esančios Victoria's Secret parduotuvės, kurioje trys purškikliai po 250ml kainuoja 23 svarus.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.