Tarte Amazon Clay bronzeris

2019-02-28

Labas!
Va sėdžiu ir galvoju - ar daug iš jūsų naudojate brangią, garsią kosmetiką? Aš stengiuosi orientuotis į visiems prieinamą kosmetiką, bet norėčiau karts nuo karto įtraukti ir brangesnių gaminių apžvalgas, nes pas mane jų šiek tiek prisikaupė. Bet ar tai nebus neaktualu jaunesnėms merginoms, sudarančioms mano tinklaraščio skaitytojų pagrindą? Labai lauksiu jūsų diskusijos ir atsakymų, o dabar skubu aprašyti išsvajotąjį Tarte Amazon Clay bronzerį 😀


Šis bronzeris bene vienas iš labiausiai giriamų užsienio youtuber'ių, o mano norų sąraše jis yra nuo pat tada, kai Tarte išleido savo molio kolekciją. Vos tik atsiradus galimybei išbandyti mažąją šio bronzerio versiją iš kart tuo pasinaudojau ir labai labai džiaugiuosi!


Bronzerio pakuotė išskirtinė - ji odinė ir labai dera prie linijos pavadinimo. Mano turimas atspalvis - hotel heiress. Atspalvis šalto tono, tamsokas ir gilus - tokius mėgstu bene labiausiai. Ypač vasarą, kai įdegu ir šviesių, šiltų tonų nebesinori 😀 bet yra ir šviesesnis atspalvis, jei sudomintų pirkimas, bet netiktų spalva.


Bronzeris ganėtinai pigmentuotas, tad reikia nepersistengti. Tačiau mane nuramino tai, kad jis lengvai išsisklaido net ir padauginus, tad be šansų sugadinti makiažą. Man ta svarbu, nes aš - bronzerių vaikas, esu įpratusi jų dėti daug ir negailėti, o paskui tvarkyti situaciją 😀 čia bent tvarkymas neatsibosta ir neužtrunka. 

Ar tai vandeniui atspari priemonė? Na, plaunant veidą vandeniu bronzeris tikrai dingsta, tačiau suprakaitavus po visos dienos jis išlieka ant veido. Tai čia skaitosi kaip vandeniui atsparus ar ne? 😀 baseino ar jūros neatlaikytų, bet kai einu į tokias vietas nesidažau, todėl mano supratimui ir poreikiams drąsiai vadinu šią priemonę vandeniui atsparia.


Net ir mažos pakuotės man užteks amžiams, nes net po ilgo naudojimo jokių pakitimų. Vis vos pasikeitė įspaustas tinklelis, bet jis net nedingo. Keista, nes kiti bronzeriai man įdumba labai greitai. Bet ir gerai - priemonė brangi, todėl būtų gaila išmesti tuščią pakuotę po mėnesio.


AR BANDĖTE KAŽKĄ IŠ TARTE? ĮTARIU, KAD JEI BANDĖT, TAI BUS ŽYMUSIS JŲ MASKUOKLIS 😀

1 komentaras

  1. Jis čia toks matinis, ar ne? :) Labai sudomino.
    Visokios kosmetikos apžvalgų reikia, kuo įvairiau, tuo įdomiau!

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.