Sausio mėnesio pribaigtukai

2019-02-06

Sveikutės!
Pirmas metų mėnuo jau baigėsi, todėl aš, kaip visada, atskubu su pribaigtukais. Šiemet sau metu kitą iššūkį - #nobuy, arba, kitaip tariant, nepirkti nieko iš kosmetikos, kam turiu pakaitinių dalykų. Išimtis darysiu tik keliaudama (bet net kelionėse pirksiu tik tai, ko man reikia/greitai reikės/labai labai labai noriu). Noriu išnaudoti kuo daugiau turimos kosmetikos, ypač kūno priežiūros priemonių bei makiažo pagrindų, todėl kiekvienoje skiltyje surašysiu atskirus kito mėnesio tikslus. Pirmą mėnesį įsigijau tik ABH highlighter'ių paletę, ir tik todėl, kad jos seniai norėjau. O išnaudojau 14 kosmetikos priemonių bei dvi pagalbines. Žiūrim ką?


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

Sausio mėnesį plaukų priežiūroje pasistūmėjau tik tiek, kad subaigiau du senokai atidarytus šampūnus ir vieną naują. 

1. Dove plaukų šampūnas. Jis man labai patiko, todėl naudojau negailėdama ir pabaigiau iki paskutinio lašo. Įrašas apie šią liniją bus jau šią savaitę, todėl daugiau ir nepasakosiu 😀
2. Live Clean plaukų šampūnas. Man patiko pirmomis naudojimo dienomis, paskui pradėjo labai riebaluoti plaukus. Sunaudojau keisdama su kitais šampūnais, nekartosiu.
3. Margarita plaukų šampūnas. Mano sena, gera, bet užmiršta meilė. Pigus, tačiau puikiai išplaunantis šampūnas, kurį tikrai kartosiu, kai reikės pigaus šampūno čia ir dabar.


Kito mėnesio tikslas: 
 • ORGANIX "brazilian keratin smooth" plaukų serumas (gali būti, kad nespėsiu išnaudoti, bet naudoju sąžiningai kasdien)
 • GARNIER FRUCTIS macadamia hair food plaukų kaukė (gali būti, kad liks keliems panaudojimams)
 • Margarita šampūnas
 • ELVITAL šampūnas


KŪNO PRIEŽIŪRA

4. DERMOMED rankų muilas. Didelė pakuotė pigaus muilo. Skaniai kvepia, gerai išplauna, nepajaučiau sausinimo - mielai kartočiau.
5. DOVE antiperspirantas. Turiu antrą tokį patį ir mielai naudoju - tai reiškia, kad priemonė man patiko. Švelnaus kvapo, gerai saugo nuo prakaitavimo. Visos tokio tipo mano mėgstamiausios priemonės yra iš Dove ir mielai kartoju. 
6. DOVE kūno losjonas. Gėlių kvapas man nepatinka, bet čia jis neįkyrus, priemonė greitai susigeria ir gerai drėkina. Gavau antrą tokį patį, tad ateityje mielai kartosiu. 
7. DOVE prausimosi putos. Beveik be kvapo, švelnios, labai malonios ir skalsios - tikėjausi, kad naudosiu trumpiau, tačiau užteko mėnesiui. 


Kito mėnesio tikslas:
 • DOVE dušo želė 
 • Margarita dušo želė
 • Nature Box kūno sviestas (užteks ilgam, bet noriu išnaudoti bent pusę pakuotės)
 • RASA rankų kremas su mandarinais (ar galit patikėt, kad turiu keturias naujas šio kremo pakuotes..? Ir dabar naudojamos tikrai užteks ilgiau nei mėnesiui)
 • Tutti Frutti kūno šveitiklis


VEIDO PRIEŽIŪRA

8. L'Oreal Smooth Sugars Glow Scrub veido šveitiklis. Geriausias kažkada bandytas veido šveitiklis - naudoju antrą pakuotę ir kartosiu, jei nerasiu nieko geresnio. Kol kas nepanašu, nes net nenoriu bandyti naujų produktų 😀
9. Clinians naktinis veido kremas su arganų aliejumi. Idealus! Taip pat naudoju antrą pakuotę, žiemos vakarams kaip tik - labai gerai maitina, drėkina ypač sausą odą. Pirmą žiemą mano oda nešerpetoja!
10. DNC hialuronas. Nesąmonė - jokio efekto nepastebėjau.
11. Delia dvifazis makiažo valiklis. Puikiai nuvalo viską - ir vandeniui atsparų tušą, ir ilgai išliekančius lūpų dažus, ir sunkų makiažą. Mielai kartočiau, jei neturėčiau tiek daug priemonių veidui.
12. Neutrogena lūpų balzamas. Sunaudojau po lūpų dažais, nes jis lengvas, neriebus. Man per daug lengvas - nejaučiau dėmesio verto efekto. 


Kito mėnesio tikslas:
 • VIVI veido prausiklis su bambukų anglimi
 • Clinians dieninis veido gelis su arganų aliejumi
 • ECO Lab micelinė veido želė
 • L'Oreal dvifazis makiažo valiklis (neišnaudosiu niekaip, tik noriu kuo didesnio rezultato - tuomet galėsiu nebenaudoti vatos diskelių makiažo valymui)
 • RASA lūpų balzamas (be šansų išnaudoti visą)


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA IR KITOS PRIEMONĖS

13. REVOLUTION Conceal & Define maskuoklis. Labai geras, pilno maskavimo, įšviesinantis maskuoklis, bet nerealiai greitai baigėsi. Kartosiu, bet laikysiu tik toms progoms, kai reikės ypatingo maskavimo, nes esu atradusi pigių ir skalsių maskuoklių kasdienai. 
14. GOSH Lip Oil lūpų aliejus. Kažkas nerealaus. Gaila, kad taip pat greitai baigėsi, tačiau sunaudojusi visus lūpų balzamus noriu pereiti prie aliejų (na, nebent Nivea Lip Butter'į pasiliksiu nakčiai, o gal atrasiu kažką geresnio tam) ir GOSH vienas iš geriausių kandidatų kainos ir kokybės atžvilgiu.
15. Bella vatos diskeliai. Mano mylimiausi. Išnaudojusi makiažo valiklius diskelius naudosiu tik nagų lako valymui, tad, tikiuosi, pavasarį matysite paskutinę diskelių pakuotę šiemet. 
16. Vatos pagaliukai. Naudoju ir higienai, ir makiažui taisyti. Jokių nusiskundimų.


Kito mėnesio tikslas:
 • GOSH anti-pollution makiažo pagrindas (išnaudoti kuo daugiau, nes viso tikrai neįveiksiu naudodama tik savaitgaliais/per atostogas)
 • Maybelline Instant Age Eraser maskuoklis
 • Maybelline drėkinanti makiažo bazė (kuo didesnis rezultatas, nes tuoj pereisiu prie matinių bazių)
 • Essence lūpų blizgis (kuo didesnis rezultatas)
 • Catrice antakių tušas
 • Oriflame kvepalai (nežinau pavadinimo, gavau dovanų ir noriu išnaudoti, nes kvepalų kolekcijoje turiu tik brangesnius kvepalus ir nenoriu įsileisti pigučių)

Šiukšlės jau išmestos, mėnesio prioritetai matomoje vietoje ir visada po ranka, nes tikrai noriu apsivalyti. Tapau emocine pirkėja - kažkas pagyrė ir man jau reikia. Nereikia, turiu visko bent metams, dekoratyvinės kosmetikos turbūt daugiau nei dešimčiai. 

O kaip jūs pradėjot šiuos metus?

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.