MAYBELLINE INSTANT ANTI AGE ERASER maskuoklis

2019-02-15

Sveikutės!
Šiandien papasakosiu apie priemonę, kurią turbūt visos jau bandėte 😀 iki šiol nebandžiau, nes turiu laaabai per daug kosmetikos ir dar vieno maskuoklio man tikrai nereikėjo. Bet susiviliojusi gera nuolaida ir dideliu noru įsigijau, išbandžiau ir galiu pasidalinti savo įspūdžiais. 


Šios maskuojamosios priemonės formulė yra su ožerškio (goji) uogomis, pasižyminčiomis senėjimą lėtinančiomis savybėmis, ir haloksilu, kuris padeda kovoti su odos atspalvio pakitimais ir suteikia odai stangrumo. Maskuojamoji priemonė paslepia tamsius paakius bei raukšleles, odai aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo. 

Naudojimas:
1 žingsnis. Pasukite maskuojamosios priemonės kojelę rodyklėmis pažymėta krytimi, kad ant kempinėlės atsirastų šiek tiek formulės. Naudojant pirmą kartą, gali tekti pasukti kelis kartus. 
2 žingsnis. Kempinėle užtepkite maskuojamosios priemonės ant paakių odos ir išsklaidykite į išorę nukreiptais potėpiais. 
3 žingsnis. Kad veido oda labiau švytėtų, maskuojamosios priemonės užtepkite ir ties vidiniais akių kampučiais, skruostais, antakių linkiu ir nosies tilteliu.

Kaina: 10,80eur be nuolaidos, bet už pilną kainą nepirkit, beveik visada kažkurioje parduotuvėje būna nuolaidos. Dažnai net 40%!


Naudojimas labai labai paprastas - pasuki kojelę, išsiskiria produktas, tepi jį ant veido ir sklaidai. Viskas. Tačiau čia dozatorius mane šiek tiek neramina - juk tiek bakterijų! Dėl šios priežasties priemonę naudoju dažnai, noriu išnaudoti ir nelaikyti jos stalelyje keletą mėnesių. Man tiesiog tai nemalonu.

Kalbant apie atspalvį (maniškis yra 1 light), jis man per tamsus. Na, jis atitinka mano odos spalvą, bet tai reiškia, kad maskuoklis man per tamsus 😀 mėgstu, kai priemonė įšviesina, suteikia veidui gyvumo, sveikumo įspūdį. 

Būtent šią spalvą pastaruoju metu naudoju kasdienai, nes mano rytinis makiažas labai greitas ir lengvas. Makiažo pagrindų nenaudoju rytais, kai tenka anksti keltis, o čiumpu tik maskuokli, pamaskuoju ką reikia, plačiai išsklaidau ir oda atrodo daug geriau be didelių pastangų.


Šiam tikslui priemonė ideali - nesausina, neišryškina sausų vietų, gerai maskuoja, sulygina atspalvį. Reikės pasižvalgyti, gal 00 Ivory spalva šviesesnė, tuomet žinosiu ką pirkti, kai išnaudosiu visus savo turimus maskuoklius (nors tam užtruksiu kokius metus 😀 o kur dar naujos PR siuntos...). 

Reziumė - rekomenduoju toms, kurios mėgsta vidutinį maskavimą, lengvą naudojimą ir nebijo bakterijų. Kasdienai man tai patogiausia priemonė, kokią galiu įsivaizduoti! 

2 komentarai

  1. bijodavau bakterijų, dėl to tą kempinėlę iš karto nuroviau :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O man ji patinka, nes dažnai makeup darausi mašinoj ir lengva sklaidyt pirštais būna 😁 tik dėl to nenuroviau

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.