Gimtadienio organizavimas. Vieta | Pušku Pušku

2019-02-04

Labutis!
Kaip visos jau žinote, sausio 26tą dieną šventėme vaikino aštuonioliktą gimtadienį, kurį organizavau aš. Mes taip darome - organizuojam vienas kito gimtadienius, kad šventės kaltininkas galėtų visiškai atsipalaiduoti 😁 noriu jums papasakoti kaip man sekėsi, kur šventėme, ką valgėme ir ką veikėme. Tikslas - išleisti kuo mažiau ir turėti kuo daugiau. Pradedam!


Šventė vyko vaikino namuose. Buvome aštuoniese, todėl neapsimokėjo nuomotis sodybos ar kokios salės - namuose yra ir profesionali garso įranga (plačiau apie ją bus kituose įrašuose), ir šviesos (įmontuotos į kolonėles), ir nereikia išlaidauti. 

Pirmas dalykas, kurį padarėme - informavome visus kaimynus apie vykstančią šventę, paklausėme ar netrugdys garsi muzika ir iki kelių galime ją leisti. Čia visi kaimynai draugiški, tad niekas neprieštaravo nei šventei, nei muzikai, nei ilgam laikui (iki antros nakties). Jei švęsite namuose BŪTINAI pakalbėkite su kaimynais, nes pagal LR įstatymus butuose triukšmauti galima iki 18 valandos, vėliau būna poilsio laikas ir galite svečiuose sulaukti policijos. 

Antras žingsnis - sėdėjimas. Visus aštuonis žmones reikia susodinti. Didžiąjame kambaryje sudėjome visus užkandžius ir ten buvo užkandžių zona, o vaikino kambaryje norėjome leisti visą laiką, valgyti picas ir kitką, tad nusprendėme nuomotis sėdmaišius. Pušku Pušku pasirodė geriausias variantas - vienas sėdmaišis nuo penktadienio iki pirmadienio kainuoja tik 12 eurų, sėdmaišiai odiniai (nebaisu supilti), dideli ir patogūs. 

Labai labai ačiū Pušku Pušku už sėdmaišius! Aštuonis sėdmaišius vežėme su trimis penkiavietėmis mašinomis (atgal jie tilpo į dvi), tad ir apie pristatymą pagalvokit!

Sėdmaišiai buvo turbūt geriausias sprendimas. Labai patogu, smagu, jauku - visai kitaip, nei ant kėdžių. Per visas šventes dabar kreipsiuosi tik į nuostabią Pušku Pušku komandą ir sėdėjimo klausimą patikėsiu jiems. Va, matot kaip džiaugiausi sėdmaišiais 😀 o jie dar net neįnešti namo!

Staliukus maistui turėjome, tačiau jei reiktų ir jų - Pušku Pušku nuomoja, todėl viską galima pasiimti vienu kartu ir nesukti sau galvos. 

Namų dalis beveik baigta, liko tik dekoracijos. Apie jas papasakosiu kitame įraše!


Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.