Gabriella Salvete lūpų šveitiklis

2019-02-26

Sveikutė!
Vienoje facebook grupėje mačiau diskusiją apie lūpų šveitiklius ir kelios merginos aptarinėjo Gabriella Salvete šveitiklio veiksmingumą, naudojimą bei diskutavo ar verta jį bandyti, ar ne. Į diskusiją įsijungiau ir aš bei pažadėjau išsamią apžvalgą savo bloge, tad pildau pažadą bei dalinuosi savo įspūdžiais su jumis 😀


Lūpų šveitiklis prižiūri ir puoselėja lūpas. Švelnios tekstūros priemonė sukuria ant lūpų paviršiaus ploną sluoksnį. Dėka subtilių mikrosferų lūpų paviršius tampa švelnus ir lygus, paruoštas kitoms grožio procedūroms. Lūpų šveitiklio – balzamo sudėtyje yra aliejų, kurie pasižymi minkštinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Šveitiklis apsaugo lūpas nuo išsausėjimo, teikia švelnumo ir elastingumo. Vaškų derinys suteikia lūpoms glotnumo ir elastingumo. Sudėtyje yra mažų polimerų, kurie švelniai nušveičia lūpų paviršių.


Šveitiklio pakuotė ir naudojimas labai patogūs - lūpdažio formos tubelė supaprastina naudojimą, nereikia kaišioti pirštų į jokius indelius ir galvoti apie pirštų švarą. Mėgstu šį šveitiklį naudoti prieš skystus matinius lūpų dažus, nes tai paprasta ir patogu. 


Akivaizdžiai matote grūdelius, kurių pagalba pašalinamos negyvos odelės bei lūpų netolygumas. Asmeniškai man labiau patiktų, jei tie grūdeliai būtų cukraus gabalėliai, nes jis malonesnis, o čia lyg plastiko gabalėliai. Grūdeliai ganėtinai aštrūs, o likusi masė tikrai nedrėkina lūpų, tačiau priemonė savo darbą atlieka. 

Ar verta mokėti 6,29eur? Nemanau. Geriau kažką panašaus pasigaminti namuose. Bet jei tingite - sulaukite nuolaidų ir įsigykite, nes, kaip jau minėjau, lūpos tikrai nušveičiamos gerai. 

Beje, mačiau klausimą kaip tuos grūdelius pašalinti nuo lūpų. Aš suvilgau vatos diskelį miceliniu vandeniu bei nuvalau - man nusivalo labai lengvai.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.