Dove Pure Care Dry Oil aliejukas plaukams

2019-02-22

Sveikutės!
Pastebėjau, kad kalbu beveik vien apie dekoratyvinę kosmetiką, nors kūno, veido ir plaukų priežiūros priemonės virsta iš lentynų. Pasistengsiu iki vasaros nusiimti visą naštą nuo pečių ir po truputį aprašyti visas neaprašytas priemones, tad noriu pradėti nuo vienos iš mėgstamiausių priemonių savo šiandieninėje rutinoje - Dove aliejuko plaukų galiukams.


Prabangi dovana, dėl kurios plaukai taps nuostabiai elastingi. Neriebi, itin geromis maitinamosiomis savybėmis pasižyminti formulė iš karto atstato riebalų pusiausvyrą, suminkština plaukus ir suteikia jiems blizgesio. Dėl to jūsų plaukai tampa minkšti, švelnūs kaip šilkas ir neriebaluoti. 

Naudojimas: 
Aliejaus kiekį, prilygstantį 3-4 dozatoriaus paspaudimams ištepkite ant delnų ir įtrinkite jį į švarius, drėgnus plaukus nuo plaukų vidurio iki galiukų. Išdžiovinkite plaukus fenu arba leiskite jiems patiems išdžiūti. Gali būti naudojamas ir prieš plaunant plaukus kaip maitinamoji procedūra arba prieš šukuojantis, norint apsaugoti plaukus.


Sudėtis:
Pagrindą sudaro minkštinantis silikonas, tuomet matome mineralinį aliejų, minkštinančią ir drėgmę palaikančią medžiagą, makadamijos sėklų, kokosų, migdolų, saulėgrąžų, palmių, granatų aliejai ir po viso šito gėrio seka kvapiosios medžiagos, konservantai ir kiti dalykai, kurių jau nebėra tiek daug, kad mums tai būtų svarbu.

Sudėtis nebloga - daug aliejų, kurie veikia plauką iš vidaus, silikonas, sukuriantis kosmetinį efektą.


Buteliukas tikrai dvelkia prabanga - jis gelsvas, stiklinis, sunkus. Priemonė dozuojama dozatoriumi, kas garantuoja švarą ir tvarką (priešingai nei mano mylimame, bet prastai dozuojamame serume). 

Pakuotė man labiausiai patinka būtent dėl savo estetiškumo ir prabangos. Nežinodama nepasakyčiau, kad čia tokio visiems žinomo ir prieinamo gamintojo kaip Dove produktas.


Aliejus kvepia pasakiškai. Nepabijosiu ir vėl pavartoti žodžio "prabanga" - kvapas tikrai prabangus ir ant plaukų išlieka ilgą laiką. Net mano vaikinas pastebėjo, kad kažką pakeičiau plaukų priežiūros rutinoje, nes nuo pat pirmo panaudojimo vis pauosto mano plaukus ir pagiria kvapą.

Priemonę drąsiai vadinu sausu aliejumi, nes ji neriebalina plaukų ir dar niekad nesu jos padauginusi, nors netaupau - turiu storus, pūstus ir tankius plaukus, todėl automatiškai naudoju tikrai ne 3-4 paspaudimus.


Naudodama mėnesį galiu pripražinti, kad mano plaukai visada atrodo tvarkingi, galiukai nesielektrina ir yra sveiki. Aliejai tikrai daro savo darbą. Kalbant apie kosmetinį efektą - jau po pirmo naudojimo plaukai taip nesivelia, nesielektrina, nesišiaušia, žvilga. 

Jokių priekaištų, mielai kartočiau pabaigusi!

Aliejukas kainuoja apie 8 eurus - įsigyti galite visur, kur prekiaujama Dove kosmetika. 

2 komentarai

  1. aš esu padauginusi šito aliejaus, bet gal dėl to, kad mano plaukai labai ploni ir labai matosi, kai daugiau pasiriebalina :D bet jo, kvapas nerealus ir po kiekvieno galvos plovimo naudoju šitą reikalą)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.