L'OREAL PARADISE EXTATIC 2in1 blakstienų tušo bazė

2019-01-10

Labas!
Niekada nepasakojau apie blakstienų tušo pagrindus. Jei atvirai, iki šiol esu bandžiusi tik du - Maybelline tušo pagrindo šepetėlis man nepatiko, o štai šis L'Oreal prilipo ir naudoju jį kasdien. Ypač su tušais, kurių efektas man per mažas. Kviečiu skaityti įspūdžius ir pažiūrėti "Prieš ir po" nuotraukas! 💓


Pamirškite priklijuojamas blakstienas! Ši blakstienų tušo bazė iš L'Oreal leis išgauti natūralų ir stulbinantį tikrų blakstienų efektą - ilgesnių, sveikesnių ir tankesnių! 

Savybės: 
  • Paradise bazė maitina blakstienų plaukelius, suteikdama elastingumo ir saugodama nuo neigiamo blakstienų tušo poveikio; 
  • Produkto sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip jojoba aliejus, kurie ne tik maitina plaukelius, bet leidžia padidinti blakstienų vizualią apimtį ir ilgį; 
  • Šepetėlis ypatingai minkštas, o produkto tekstūra kreminė, lengvai pasiskirstanti, todėl priemonę naudoti bus itin komfortiška! 

Naudojimas: 
Nuėmę dangtelį tolygiai skirstykite priemonę ant blakstienų Z raidės formos judesiais. Kiek palaukę galėsite skirstyti blakstienų tušą.

Kaina: 14,99eur pigu.lt 


Pakuotė man labai patinka - balta, su rausvo aukso užrašais. Neįmanoma sumaišyti su tušu 😀

Šepetėlis sužavėjo dar labiau - didelis, sintetinis, idealiai pasiekia visas blakstienas. Dozatorius dozuoja puikiai, nėra jokio pertekliaus. Vos atidariusi pakuotę užsinorėjau šios linijos blakstienų tušo! (Ar galit patikėti, kad jo nebandžiau?)


Nieko nelaukiant keliaujam žiūrėti koks efektas. O jis stulbinantis. Nuotraukose man niekaip nepavyksta to perteikti, nes turiu storas ir tiesias blakstienas, bet akivaizdžiai matosi, kad jos šiek tiek pariečiamos, prailginamos. Tušas ant viršaus dengiasi lengviau, atsiranda apimtis ir ilgis. Ir juoda spalva tampa dar juodesnė!

Jei norit pamatyti kaip atrodo blakstienos pasidažius tik tušu, užsukit į Maybelline Snapscara tušo apžvalgą - demonstracijai naudojau būtent jį.

Pagrindas neprailgina išsilaikymo, tačiau pastebėjau, kad su juo tušas mažiau byra. 

Jokių minusų nepastebėjau, man tai ideali priemonė. Nieko daugiau iš tokių ir nesitikiu 😍

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.