L'OREAL INFAILLIBLE 24h FRESH WEAR makiažo pagrindas

2019-01-18

Labas!
Makiažo pagrindų savaitė beveik baigėsi. Ar dar nepabodo? Sprendžiant iš peržiūrų ne 😁 šiandien noriu pristatyti pakankamai neseniai Lietuvoje atsiradusį makiažo pagrindą iš L'Oreal - INFAILLIBLE 24h FRESH WEAR. Žinau, kad jo matinė versija labai populiari užsienyje, tačiau mano oda sausa ir matinių makiažo pagrindų vengiu. Į šį pagrindą dėjau daug vilčių, nes True Match vienas iš geriausių, kokius teko bandyti.


Laukėte makiažo pagrindo, kuris atsilaikytų prieš viską? Išbandykite Infaillible 24H Fresh Wear makiažo pagrindą – komforto jausmas ir tobulai atrodanti oda visa dienai. Drėkinanti formulė užtikrina pilną maskavimą užmaskuodama netobulus ir nepageidaujamą odos blizgesį. Nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro – jūsų makiažo pagrindas atlaikys viską!

Pakuotė man labai patinka - paprasta, stiklinė, su plastikiniu dangteliu ir spaudžiamu dozatoriumi. Higieniška, patogu. Jokių priekaištų. Aš turiu 15 atspalvį - šviesų, skaičiau, kad jis rausvo tono, tačiau ant manęs atrodo gelsvas ir nors tu ką 😁 žinoma, man tai labai gerai, džiaugiuosi. 


SUDĖTIS
Panagrinėkime pirmus 6 ingredientus. Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome rišiklį (sudarantį plėvelę), minkštiklį-tirpiklį, ketvirtas ingredientas denatūruotas alkoholis - veikia antibakteriškai, bet sausina ir dirgina odą. Penktasis - kondicionierius, o paskutinis mums svarbus - minkštiklis. Viskas būtų idealu, jei ne tas alkoholis... Negi nėra saugesnių ingredientų? Aš sausaodė, nemėgstu alkoholio!


Makiažo pagrindas skystas ir net labai skystas. Tam priekaištų neturiu, tačiau išsklaidžius makiažo pagrindą gaunu pudriškumo efektą. Taip, tarsi būčiau padauginus kompaktinės pudros. Ir joks fiksatorius nepadeda, nes tos sausos pudros nėra. Priemonė man išryškina sausus plotus dėl to savo pudriškumo. Pradžioje atrodo pusėtinai gerai, bet dienos eigoje siaubingai. Turiu nemažas poras, tad ir į jas subėga ir galiausiai atrodau kaip taškeliais pasidažiusi ryškiai per dideliu sausos pudros kiekiu. Nepatiko, rezultatas tragiškas.


Maskavimo suteikia gana nemažai, išsilaiko nenusitrynusi, bet tas pudriškumo efektas ir sukritimas į poras... Nedovanotinas. 

2 komentarai

  1. Nu tu matai, man tai labai patinka ši pudra... :) Be tmano oda mišri...

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O mano sausa... Bet formulė drėkinanti, tai lyg ir turėtų tikti. Ech, gaila 😔

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.