Kaip išplauti makiažo kempinėlę?

2019-01-20

Sveikutės!
Šiandien noriu užbaigti makiažo pagrindų savaitę su turbūt naudingiausiu įrašu - kaip išplauti savo makiažo kempinėlę? Po tiek testavimų ji purvina, o aš esu atradusi nerealiai paprastą ir tikrai veikiantį būdą. Bandom kartu?Kaip matote, mano kempinėlė tikrai purvina. Prisipažinsiu, kad ją plaunu tik savaitgaliais - blogai, bet darbo dienomis tingiu ir nerandu laiko... Net ir nuo tiek plovimų ji net išplauta atrodo ne kaip nauja, kadangi įgavo pilkšvą spalvą, išsiplovė dažai.

Taip pat kempinėlė jau skurdi - ji tapo šuns žaislu. Bet man dar veikia, tad nusipirkau kitą ir šią naudosiu iki tol, kol suplyš (kadangi naudoju tik smailiąją pusę plyšimai netrugdo). 

KO REIKIA?

  • Aliejaus
  • Verdančio vandens
  • Skysto muiloPIRMAS ŽINGSNIS

Kempinėlę įdėkit į lėkštutę/indelį ir gerai sudrėkinkite aliejumi. Kempinėlė turi išsipūsti iki tokio dydžio, kokio išsipučia būdama drėgna - t.y. turi sugerti kiek įmanoma daugiau aliejaus. 

Pamaigykit - išspauskit aliejų ir vėl leiskit jo prisigerti. Pamatysit kiek makiažo pagrindo išbėga. 

Tą padariusi leidžiu kempinėlei dar šiek tiek pabūti pritraukus aliejaus.ANTRAS ŽINGSNIS

Kol kempinėlė guli prisipūtusi nuo aliejaus, užkaičiu vandenį. Įpilu jo į kitą lėkštutę, įdedu kelis šaukštus skysto muilo (tinka ir indų ploviklis), gerai išmaišau. 

Nedelsiant iš aliejaus ištraukiu kempinėlę, gerai išspaudžiu aliejų su nešvarumais ir merkiu į verdantį vandenį su muilu - atsargiai! karšta!

Čia kempinėlei leidžiu pabūti apie 10-15 minučių kol vanduo atvės.

Vandeniui atvėsus gerai išspaudau paskutinius nešvarumus, pakišu po vėsiu tekančiu vandeniu ir išplaunu nuo muilo. Viskas! Kempinėlė maksimaliai švari. Realiai darbo beveik nėra, daugiausia laiko sugaišta laukimas kol atvės vanduo. 

Kaip jau minėjau, mano kempinėlė pilkšvoka ir beveik neturinti oranžinės spalvos nuo ilgo naudojimo, tačiau tikrai švari. Nėra jokių dėmių, ta švara jaučiama ir akivaizdžiai matoma. Prieš keičiant kempinėlę ją paskutinį kartą taip išplausiu ir perkirpsiu per pusę. kad visiškai įsitikinti švara, bet net neabejoju, kad vidus nesiskirs nuo išorės.


Mažas patarimas dėl kempinėlės laikymo:
Aš neturiu specialaus stovelio kempinėlei. Lietuvoje jie kainuoja apie 10 eurų - geriau nusipirksiu naują kempinėlę už tiek, o iš AliExpress vis neužsisakau. Tad kempinėlę laikau kokoso puselėje!

Patogu, gražu, pigu. Ko daugiau gali reikėti?


Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.