GOSH ANTI-POLLUTION makiažo pagrindas

2019-01-14

Labas!
Šiandien noriu kiek plačiau papasakoti apie savo jau anksčiau minėtą GOSH makiažo pagrindą, kadangi sulaukiau kelių žinučių su prašymu tą padaryti. Jūsų noras - man įsakymas, tad įrašas jau čia! 


Makiažo pagrindo pakuotė įprasta GOSH - minkšta, juoda. Dozuoti reikia spaudžiant pakuotę. Nemanau, kad tai labai gerai, nes produkto likučius turėtų būti sunkoka išspausti, bet tiksliai nežinau, todėl bijau sumeluoti. SUDĖTIS
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome silikono pagrindo minkštiklį, kosmetinį dažiklį, standiklį, penktu numeriuku eina glicerinas - visiems gerai žinomas drėkiklis. Na, o paskutinis mums svarbus ingerientas -  minkštiklis, tirpiklis.

Priemonė ganėtinai tiršta, tačiau sklaidosi idealiai! Makiažo pagrindui padengti visada naudoju savo mylimą RT kempinėlę, žinoma, sudrėkintą. Kempinėlė daug produkto nesugeria, tačiau priemonės reikia ganėtinai nemažai. 


Man labai labai svarbu, kad makiažo pagrindas nesausintų ir neišryškintų sausų vienų - tfu tfu tfu, jis to nedaro ir ant odos atrodo labai gerai. Jis nėra matinis, lengvai atspindi šviesą ir sukuria sveikos odos įspūdį. Beje, kartu ir užpildo poras (didžiausių neįveikia). 


Maskavimas vidutinis, tikrai nepaslepia visko, bet kasdienai mėgstu tokias priemones. Ypač dabar, kai mano oda po švenčių labai prastai atrodo ir nebepadeda jokie valymai 😔

Pamiršau paminėti, kad makiažo pagrindas yra gelsvo tono - tai labai gerai, nes nemėgstu raudonumo ant savo odos, nors ji pati rausvo tono. 

Ši priemonė dabar mano viena iš dažniausiai naudojamų kasdien dėl savo natūralaus atrodymo, pakankamai gero maskavimo, nesausinimo ir lengvo naudojimo. Rekomenduoju!


2 komentarai

  1. šį makiažo pagrindą sunaudojau iki pat paskutinio lašelio, labai patiko man)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš žiemą kasdien nenaudoju makiažo pagrindų dėl laiko stokos, bet jei skubu ir reikia kažkurį naudoti, visada čiumpu šį. Pasakiškas 😍 manęs dar niekad nenuvylė 😁

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.