DELIA dvifazis akių makiažo valiklis

2019-01-22

Labutis!
Kuo jūs valote makiažą? Aš prisipirkau daug prausiklių, valiklių ir panašių priemonių, bet neseniai į mano rankas pateko gaminys, kuriam viso to nereikia. Dėl to noriu sunaudoti kuo daugiau mažos talpos valančių priemonių, kad bent jos neužimtų vietos ir porą savaičių kiekvieną vakarą akis bei matinius lūpų dažus patikiu Eurokos advento kalendoriuje rastam Delia dvifaziam makiažo valikliui. Ar galima už mažą kainą rasti tobulą priemonę?


Dvifazis akių ir lūpų makiažo valiklis nuvalo net atsparų vandeniui makiažą. Sukurtas visų tipų odai prižiūrėti. 

Makiažo valiklis švelniai valo ir drėkina odą. Suteikia švelnumo. Formulė "jokių ašarų". Švelnus odai. Sudėtis papildyta odą puoselėjančiu lipidų deriniu. Sudėtyje nėra alkoholio, parabenų, kvapiųjų medžiagų. Prieš naudojimą buteliuką gerai sukratyti. Naudojimas. Sudrėkinti vatos lapelį, valyti akių ir lūpų makiažą.

Kaina: 1,69eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje.


Turiu mažyti, 50ml talpos buteliuką, kuris man labai patogus - minkštas, nedidelis. Priemonės man užteko keletui savaičių - taip, tikrai taip ilgai! Galvojau, kad kelios dienos ir bus baigta su juo, bet mano džiaugsmui ne. 

Produkto sudėtis nebloga, jei ne vienas pavojingas konservantas:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome odą kondicionuojantį silikoną, klampumą reguliuojančią medžiagą, konservantą, dar vieną konservantą, akis erzinantį konservantą bei dažiklį.

Aš to konservanto nebijau, nes jis labai ribojamas ES ir tikrai nejaučiu akių erzinimo, nors maniškės ir jautrios. 


Produktas man labai lengvai ir maloniai pašalina net vandeniui atsparų tušą ir matinius lūpų dažus, todėl su malonumu jį naudoju. Jokio dirginimo, jokio nemalonaus kvapo ir riebumo. Anksčiau nemėgau dvifazių valiklių dėl jų riebumo, bet čia tas riebumas kažkoks kitoks, lengvesnis. Super! Mielai kartočiau.

3 komentarai

 1. makiažą labai labai mėgstu nusivalyti su makiažo valymo servetėlėmis, nes tiesiog lengva ir nereikia terliotis,o be to, tai vienas produktas, kuris nuvalo ir akis ir veidą, nereikia atskirai kažko. nu ir faina įsimest kažkur, nes neišbėgs ir t.t. )

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nemėgstu drėgnų servetėlių 😁 mane jos erzina ir odą jautrią turiu, tai nenene 😁 bet šluostės už, greit ir apie ją papasakosiu bloge 🤗

   Panaikinti
  2. nu blem, matai kokios mes visos skirtingos :D kaip fainai

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.