7th Heaven giliai valanti veido kaukė

2019-01-01

Labutis!
Po visų švenčių nuo siaubingos mitybos, išsiderinusio miego ritmo ir šventimo mano odos būklė labai suprastėjo. Tad ir vėl dažniau šveičiu odą, pradėjau reguliariai naudoti didelės talpos valančią Palmer's kaukę ir prisiminiau savo vienkartinių kaukių kolekciją (ji labai didelė, bet paskutiniu metu orientavausi į pilno dydžio pakuotes). Užsidėjau visų išgirtą ir mane labiausiai dominusią naują 7th Heaven giliai valančią veido kaukę ir skubu pasidalinti įspūdžiais!


Molio kaukė švelniai šalina odos nešvarumus. Oda tampa glotni ir švytinti. Kaukė sukurta naudojant skystųjų kristalų technologiją, kuri geba aprūpinti odą būtinu drėgmės kiekiu. 

Naudojimas: 
Nuvalykite veidą. Tepkite veidą ir kaklą. Tepkite masažuojamaisiais judesiais, pirštų galiukais. Netepkite aplink akis ir lūpas. Palikite 15 - 20 minučių arba laikykite, kol kaukė sudžius. Nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite kartą per savaitę.

Kaina: 2,19€ (šiuo metu su 20% nuolaida galima įsigyti už 1,75€)

Veido kaukės pakuotė tvirta, patogi ir, asmeniškai man, tikrai graži. Kaukė molinė, tačiau švelnios konsistencijos, lengvai užsitepė ir nesunkiai nusiplovė naudojant kempinėlę.

Priemonės kvapo nebeprisimenu, tai reiškia, kad jis tikrai neerzino ir nebuvo malonus - neutralus ir neužuodžiamas. Man paskutiniu metu tai tapo svarbu, nes nenoriu 15-20min. prabūti su erzinančiu kvapo po nosimi.

Na, ir rezultatas - puikus! Neišvalė visų mano porų, tikrai ne, tačiau jos akivaizdžiai švaresnės, oda atsigavusi, šviesesnė, gyvesnė. Kaukė ištraukė giliau esančius nešvarumus į paviršių, tad naudojant ją kelis kartus, tikiu, odos būklė tikrai pasikeistų ilgesniam laikui.

Kartosiu, kai apmažinsiu savo kaukių kolekciją. Per akciją tikrai įsigysiu bent keletą pakuočių, man labai patiko!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.