WET N WILD megaglo kontūravimo paletė

2018-12-24

Labutis!
Taip, dar viena Wet N Wild priemonė atsidūrė mano kolekcijoje 😀 labai smagu, kad dar nenusivyliau nei vienu jų gaminiu, išskyrus lūpų dažais, pirktais už eurą. Ši kontūravimo paletė plačiai giriama viso pasaulio youtuber'ių ir blogger'ių, tad privalėjau įsitikinti ar tai tikrai tokia gera priemonė. 


Du tarpusavyje derantys pudros atspalviai užtikrina nepriekaištingos odos efektą. Tamsus pudros atspalvis pabrėžia, patamsina, modeliuoja iškilius veido bruožus. Šviesus atspalvis pašviesina, modeliuoja veido bruožus ir suteikia odai spindesio.


Pakuotė didelė, delno dydžio. Joje randame du gaminius - tamsią ir šviesią pudrą. Su tamsia suteikiu veidui šilumos, o šviesiąją naudoju makiažo fiksavimui, kadangi ji idealiai atitinka mano odos spalvą ir puikiai fiksuoja. Neišsausina, neryškina sausesnių vietų, atrodo natūraliai ir išlaiko makiažą savo vietoje. Priemonė nesuteiks visiškai matinio efekto, bet veidas ir neblizgės. Neatsakau už riebiaodes, jums, merginos, turbūt tai bus per lengva priemonė, bet gal klystu.

Priemonė labai minkštutė, geros pigmentacijos - tai šiek tiek išgąsdino, kai pirmą kartą pabandžiau tamsią spalvą, nes uždėjo neblogą dryžį po skruostikauliais 😀 bet tuo metu įsitikinau, kad tamsioji pusė idealiai sklaidosi ir manęs nenuvylė. Vos kelios sekundės ir makiažas pataisytas, o aš laiminga.


Beje, tamsiosioji pusė yra šilto tono, tad kontūravimui nelabai tiks, tačiau vietoj bronzerio - idealiai. Tad vienas produktas, dvi priemonės = laimingesnė piniginė ir daugiau vietos kosmetinėje.

Kaina: 5,99eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje.

Linkiu jums gražių švenčių!🎄

4 komentarai

 1. Ir tau gražių! Nepersivalgyk, nes man jau ragas))))  _
  peroksidine.lt

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ir tau gražių ir jaukių švenčių <3

  Šita veido kontūravimo priemonę ir aš turiu, bet tamsesnio atspalvio tai labai tinka kontūravimui, tik šviesesnė pudra tokia kaip bananinė tai ganėtinai gerai paslepia ir fiksuoja paakius. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!

   Dėl bananinės pudros ir nepirkau tamsesnio atspalvio, kažkaip nenoriu gelsvos pudros. Bet jau dabar galvoju apie antros spalvos įsigyjimą 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.