Tobulas žiemos aromatas ❄ | Les Senteurs Gourmandes Cafè Tonka

2018-12-25

Labutis!
Kaip jūsų Kalėdos? Ar dosnus Kalėdų senelis? Šiemet aš daug dovanų negavau, bet visos buvo labai naudingos, smagios ir reikalingos. Tos, kurioms aš pati galbūt pagailiu pinigėlių. Super! 

Na, o šiandien noriu pristatyti vieną iš mylimiausių savo rudens ir žiemos kvapų. Tai - Les Senteurs Gourmandes Cafè Tonka nišiniai kvepalai. 


Kavos karštas ir viliojantis aromatas, kuris persipynęs su tongapupių iš Pietų Amerikos natomis bei šilto gintaro akordais. Šis kvapas – aštrus, subtilus, aromatingas. Tai duoklė kavai ir jos energijai, geidulingumui. Aromatas pasižymi šviežiai skrudintų pupelių kvapu, kuris Jus mintimis nukels į Brazilijos ūkius Tijuca priemiesčiuose.   

Viršutinės aromato natos – pipirai, šafranas.
Vidurinės aromato natos – kavos pupelės.
Bazinės aromato natos – tongapupės, gintaras. 


Kvepalų pakuotė labai paprasta, bet daili - apvalus, storo stiklo buteliukas su baltu lipduku, ant kurio parašytas kvepalų pavadinimas. Dangtelis taip pat ritinio formos, medinis - mano nuomone dizainas labai tinka tokiems švaraus, sodraus, įdomaus kvapo kvepalams. 

Kvepalai įdėti į geltonos spalvos dėžutę su tokiu pačiu baltu kvadračiuku, koks yra ir ant stiklinės pakuotės. Jokių nuotraukų, paveiksliukų, perkrautų ir per daug spalvingų detalių. 


Aromatas man dar niekur nematytas ir nejaustas. Užuodžiu tikrą kavą! Jaučiamas ir šioks toks aštrumas, bet pagrinde dominuoja kava. Kavos kvapas yra vienas iš mano mėgstamiausių - net kosmetikos stalelio stalčiuje laikau kavos pupeles, kad atidarius jį pasklistų malonus kvapas. 

Pasipurškus kvepalais nesijaučia alkoholis ir kiti priedai, kurių nemėgstu. Kvapas išsilaiko gerą pusdienį, paskui pradedu jo nebejausti, bet vaikinas sako, kad silpnas aromatas prie odos jaučiasi. Man tinka!


Be nuolaidos kvepalai kainuoja 27€, bet Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje dabar jiems nuolaida, tad įsigyti galite vos už ~18€! 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.