PHYSICIANS FORMULA "Butter Bronzer"

2018-12-17

Lasbas!
Nesumeluosiu sakydama, kad dauguma merginų jau išbandė visų užsienio ir Lietuvos youtuber'ių bei blogger'ių išgirtą Physicians Formula "Butter Bronzer" bronzerį. Aš turbūt viena iš paskutiniųjų, tačiau vistiek rašau apžvalgą, nes tikiu, kad ji bent kažkam bus naudinga, nes kaina nėra ganėtinai maža, kaip drugstore gaminiui.


Kompaktinės bronzinės pudros sudėtis papildyta Murumuru sviestu, kuris drėkina ir atgaivina odą. Priemonė suteikia švelnumo ir spindesio. Kompaktinės pudros pakuotėje taip pat yra aplikatorius ir integruotas veidrodėlis.


Bronzeris storoje, didelėje pakuotėje, turi veidrodį ir pridėtą kempinėlę. Veidrodis - didelis privalumas, kempinėlė tikrai niekam tikusi, su ja neįmanoma išsklaidyti priemonės, todėl net plačiau neaptarinėsiu.


Bronzerio bangavimas man primena egzotiką - juk jis su Murumuru sviestu, todėl tai puikiai atitinka tematiką. Ir dar tie palmių lapai ant pakuotės... O kvapas! Tikrai žinote, kad kokosinis. Ir taip, jis tikrai kokosinis. Tad merginoms, jautrioms kvapams, pradžioje reiktų pauostyti testerį, kad paskui nebūtų nusivylimo. 


Priemonė labai labai minkšta, švelni, maloni, lengvai dengiasi ir puikiai išsisklaido, todėl net nepatyrusioms merginoms tai puiki priemonė norint išmokti suteikti šilumos ir gyvumo veidui. Man tai labai svarbu, nes skaistalų nenaudoju ir ypač žiemą neretai atrodau kaip popieriaus lapas - su beformiu, baltu veidu. 

Turiu pačią šviesiausią spalvą, kuri man kaip tik žiemai, prie šviesios odos. Beje, bronzeris šilto tono ir turi menko švytėjimo, todėl matinių, šalto tono bronzerių mylėtojų taip pat lauks nusivylimas. 

Bronzeris naudojasi labai taupiai, nebyra, todėl jo užteks ilgam. 

Dar viena rekomendacija! Beje, įsigyti, kaip visada, galima Eurokos fizinėse arba internetinėje pardutuvėje už 15,90eur.

2 komentarai

  1. beformis baltas veidas labai pazistama situacija :DDDD juokiuos

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. man tai nejuokinga būna, visad bronzerį kartu turiu, jei netyčia dienos eigoj dingtų :D

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.