MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK skysti lūpų dažai | nauji atspalviai!

2018-12-31

Labutis!
Prieš pat Kalėdas gavau nuostabų Maybelline lagaminą su kosmetikos naujienomis. Šie lūpų dažai - vieni iš tų naujų produktų. Pradžioje nustebau, nes lūpų dažai prekyboje nuo praeito rudens, tačiau peržiūrėjusi parduodamus atspalvius supratau kame esmė - sausį parduotuvių lentynas papildys keletas naujų, daug dažniau dėvimų atspalvių! Prisipažinsiu, kad iki siuntos lūpų dažus bandžiau tik kartą ir labai paskubomis - man nepatiko, nes nesugebėjau gražiai pasidažyti lūpų. Bet dabar tai mano mylimiausi lūpų dažai!


Ypač gausiai pigmentų prisotinti skysti matiniai lūpų dažai leidžia sukurti norimą išraiškingą lūpų įvaizdį: nuo drąsių ir ryškių iki subtilių ir švelnių. Strėlytės formos teptuku lūpų dažai tepasi ypač plonai ir glotniai, suteikdami tolygiai padengtų, švelnių lyg šilkas lūpų efektą. Šie lūpų dažai sukurti pagal išskirtinę patentuotą technologiją: elastingos tekstūros sudėtyje nėra molio, o formulė išlieka net iki 16 valandų.


Aš gavau keturis puikiai panaudojamus atspalvius. 

115 - tamsus, vyšninis atspalvis, kuris man puikiai pasitarnauja per renginius ir tikrai bus dėvimas rudenį. 
120 - rausvai violetinis atspalvis. Tai jau trečias panašus mano atspalvis (turiu vieną iš AVON ir vieną iš Estee Lauder) ir tuo labai džiaugiuosi, net tokius dėviu vasarą. Super!
125 - švelni rausva spalva, puikiai tiksianti pavasariui ir prie lengvo makiažo.
130 - mano beveik kasdien dėvimas, tamsesnis nude atspalvis. 


Lūpų dažų aplikatorius įdomios formos - tikrai kaip strėlytės, su viduje esančia skylute, kurioje būna lūpų dažų. Dėl šios skylutės nereikia kelis kartus aplikatoriaus kišti į pakuotę - užtenka 1-2 kartų ir lūpos nepriekaištingai padengtos lūpų dažais. Kirstas galiukas padeda lygiai apibrėžti kontūrą, o plokščias šepetėlis atitinka mano lūpų storį, todėl dirbti patogu.

Prie skystų lūpų dažų naudoju lūpų pieštuką - man taip paprasčiau sekti kontūrą ir už jo neišlįsti. Logiškiausia būtų įsigyti batą arba skaidrų pieštuką, bet aš naudoju savo lūpų spalvos ir man to pakanka. Nereikia kiekvienam turimam atspalviui ieškoti tinkamo pieštuko, nes čia viskas viename. 

Lūpų dažai labai lengvai aplikuojasi - dėl labai stiprios pigmentacijos užtenka vieno sluoksnio, todėl užpildyti lūpas lūpų dažais super paprasta. 

Produktas ant lūpų išsilaiko tiesiog idealiai. Kas sekate mane Instagram'e (jei to nedarot - pasekit, @burundukasesu!) ir žiūrite story, matėt, kad po Kūčių vakarienės įkėliau nuotrauką kaip atrodo mano lūpos. Jos buvo tokios pat, kaip pasidažius ryte! Nei spalva nublukusi, nei susigumuliavę, nei dar kažkas atsitikę. Pritariu, kad lūpų dažai tikrai išsilaiko 16 valandų - ir valgant, ir geriant, ir šiaip darant viską, ką darome įprastai. 

Ištikimos mano skaitytojos žino, kad turiu labai sausas ir sausėti linkusias lūpas, todėl ilgalaikių matinių lūpų dažų nemėgstu, tačiau šie - maloni išimtis. Taip, jie sausina, bet tiek minimaliai, kad net negaliu to pavadinti sausinimu. Prieš aplikuojant padengiu ploną lūpų balzamo sluoksnį ir ši problema išspręsta. 

Vienintelis minusas, su kuriuo jau susigyvenau - lipnumas. Net visiškai išdžiuvę lūpų dažai limpa ir pradžioje tai nervino, bet dabar, kaip jau minėjau, viskas ok ir dėl gražaus efekto bei tobulo išsilaikymo buvo verta persilaužti. 

Beje, nors lūpų dažus sunku nuvalyti tiek nuo rankos padarius swatch'us, tiek nuo lūpų valgant, man jie paprastai pasišalina su dvifaziu makiažo valikliu. Na, ne vienu nubraukimu, bet ir brūžint nereikia.

Dabar, paskutinį šių metų vakarą, pasidažiau 130 atspalviu - noriu nesukant galvos dėl lūpų sutikti Naujuosius! ❤

Kaina: 9,90eur be nuolaidų. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.