MAKIAŽAS SU GOSH | mylimiausias brand'as??

2018-12-19

Labutis!
Nuo rugsėjo mėnesio testavau didelį maišą GOSH kosmetikos - dalį gavau pristatymo metu, dalį pirkau, todėl nuomonė nuo to nei kiek nepriklauso. Šiandien nusprendžiau pagaliau pasidalinti savo įspūdžiais, nes jie kuo puikiausi! Nieko, naujo, kai kalbame apie GOSH, tiesa? 😀 Pasidariau pilną makiažą naudodama tik GOSH kosmetiką.


Štai kiek gėrių! O čia yra:
Makiažo bazė, skystas makiažo pagrindas, maskuoklis, maskuoklių paletė, biri pudra, kontūravimo rinkinys, akių pieštukai, akių šešėlių paletė, pigmentas, kreminis šešėlis, blakstienų tušas, lūpų dažų pagrindas, matiniai lūpų dažai ir lūpų aliejus. Va kiek visko daug 😀


Pradėkime nuo veido. Pirmiausia užtepu GOSH PRIMER PLUS makiažo bazę. Ši silikoninė, tačiau nekemšanti porų, padeda makiažui atrodyti gražiau ir šiek tiek ilgiau išsilaikyti - t.y. joks makiažo pagrindas nedingsta nuo veido jį trinant (o aš mėgstu su veidu remtis į rankas ir čiupinėti nosį).

Kaina: 14,90eur, bet su 33% nuolaida įsigysite už 9,98eur.


Toliau su spalvotais maskuokliais užmaskuoju netobulumus. Realiai, tai tik su žalia spalvyte neutralizuoju spuogelių raudonį. Maskuokliai labai tiršti, tačiau lengvai pasidengia plonu sluoksniu ir tikrai neutralizuoja spalvą. Kasdienai tingiu naudoti, per daug laiko sugaišta, tačiau progoms - must have!

Veido spalvą sulyginu su GOSH ANTI-POLLUTION skysta pudra. Ši yra kiek tirštesnė, nei mano turima FOUNDATION PLUS+, geriau maskuoja, tačiau kiek sunkiau dengiasi. Man jos labai panašios savo efektu, išsilaiko puikiai, nesausina ir neišryškina sausų vietų. Super!

Kainuoja apie 17 eurų, deja, bet internetinėje parduotuvėje šiuo metu šio gaminio nėra 😔


GOSH CONCEALER HIGH COVERAGE maskuoklio, kurio atspalvis man tiktų, neturiu, tad su tamsiu (008) atspalviu pakontūruoju veidą ir išsklaidau su kempinėle. Priemonė tirštoka, todėl ją būtina užfiksuoti, bet labai greitai nestingsta, maloniai sklaidosi. Kol turiu krūvą maskuoklių naujo nepirksiu, bet šis tikrai įtraukiamas į norų sąrašą.

Kaina: 11,90eur. Kaina didoka, bet tai tikrai pilno maskavimo priemonė!


Na, ir viską užfiksuoju su GOSH PRIME'N SET biria pudra. Ją galima naudoti ir kaip bazę, todėl drąsiai ant viršaus tepu kreminius produktus! Tai oficialiai geriausia mano bandyta biri pudra. Ir patogu naudoti, ir nebyra produkto perteklius (pakuotėje yra atskiras uždarymas), ir oda neatrodo išsausėjusi, o tik visiškai matinė bei šilkinė. Riebiaodės, sukluskit!

Kaina: 15,90, bet su 38% nuolaida įsigyti galima už 9,86eur.

bazė / skysta pudra / maskuoklis / biri pudra


Kad veidas neatrodytų plokščias ir negyvas, suteikiu jam formos naudodama GOSH STOBE'N GLOW KIT modeliavimo paletę. Paletę sudaro baltas, šampaninis ir auksinis highlighter'iai bei ruda blizgi bronzerio spalva. Nemėgstu blizgių bronzerių, na, nebent švytinčius, o šis intensyvus, tad pamaišau keletą spalvų ir lengvai perbraukiu skruostikaulius, o tos tamsiosios spalvos dedu labai nedaug ir tik nupurčius perteklių - taip dingsta didžioji dalis blizgučių.

Šiai priemonei Eurokos dabar 35% nuolaida, tad būtinai užmeskit akį - puikios švytėjimo suteikiančios priemonės! Vietoj 20 eurų kainuoja 12-13eur.


Baigusi su veidu pereinu prie akių. Joms turiu daug priemonių, tad panaudojau viską išskyrus GOSH EFFECT POWDER pigmentą. Jis labai geras, pigmetuotas, maloniai dengiasi, bet čia kliūna jo spalva - žalia. Man ji nepatiko, bet jau žvalgausi į kitas spalvytes, nes kokybė ideali. Gaila, kad gavau vienintelę spalvą, kuri man nepatiko 😀

Kaina: 8,90eur, bet su 40% nuolaida įsigysite už 5,34eur.


Pirmiausia su GOSH FOREVER kreminiu šešėliu padengiu visą voką ir jį išsklaidau, kad nebūtų griežtų linijų. Šis šešėlis pieštuko formos, tad kartais kasdienai vietoj šešėlių su juo pasidarau tarsi dūminį pravedimą - labai gražu!

Priemonė gerai pigmentuota, minkšta, visiškai matinė, tad puiki kasdienai.

Kaina: 9,99eur (dabar galima įsigyti su 40% nuolaida už 6 eurus!)


Tuomet vandens liniją lengvai perbraukiu akių pieštuku - abu mano turimi pieštukai minkštučiai, blizgūs, gerai išsilaiko ir yra puikiai pigmentuoti. 

Kainos tiksliai nepasakysiu, nes pati pirkau vos po 1,99eur (išpardavimo metu), bet šiaip kainos svyruoja tarp 6-8eur.Baigusi su vandens liniją grįžtu prie vokų ir ant matinės spalvos uždedu šventinio, nerealaus blizgesio. Tam man pasitarnauja blizgi GOSH TO PARTY IN LONDON akių šešėlių paletė. Jūs tik pažiūrėkit į spalvas! Pigmentaciją! Jei tik reikia blizgučių - čiumpu šią paletę net negalvojusi. Kainos ir kokybės santykis čia blogas, nes tokios kokybės šešėliai turėtų būti verti bent kokių 30 eurų.

Randame baltą, auksinę, vario, rudą, sidabrinę, melsvą, pilką, oranžinę, raudoną spalvas - viskas, ko reikia! 

Tad plokščiu, tvirtu šepetėliu arba pirštu uždedu blizgesio, pasigrožiu palete ir skubu baigti akių makiažą.

Kaina: 17,99eur, bet su 40% nuolaida įsigysite vos už 10,79eur. Ieškot gerų šešėlių? Tai kaip tik jums!

P.s. GOSH išleido paletę ir rausvų atspalvių mylėtojoms - TO ENJOY IN A NY. Laukiam Eurokos parduotuvėse!


Blakstienas užriečiu blakstienų rietikliu ir čiumpu GOSH CATCHY EYES blakstienų tušą. Tai nėra mano mylimiausia priemonė dėl efekto, tačiau myliu jį apatinėms blakstienoms - dėl plono lenkto šepetėlio lengva pasiekti net trumpiausią blakstieną ir ją labai gražiai pailginti. 

Viršutinėms blakstienoms man trūksta apimties - šis išskirtinai jas ilgina. Tačiau jei pasidažau šiuo tušu, o ant viršaus dedu suteikiantį tankumo džiaugiuosi TOBULOMIS blakstienomis. Prisiminkite, kad šiaip turiu retas, trumpas ir labai tiesias blakstienas, tad toks efektas yra įspūdingas.

Kaina: šiaip jis kainuoja 13,90eur, bet dabar 40% nuolaida ir įsigyti galima už 8,34eur.


Mano mylimiausia dalis - lūpos! Turiu ir daugiau GOSH priemonių lūpoms (įrašą rasite čia), tačiau šiandien noriu aptarti dvi naujas ir vieną seną. 

Kai lauke būna labai žvarbus oras, lepinu lūpas aliejumi - tai jau antra mano pakuotė. Raudonasis man patiko labiau dėl savo kvapo, tačiau efektas identiškas - sudrėkintos, pamaitintos, apsaugotos ir labai blizgios lūpos. Tiksliau ne blizgios, o šlapio efekto. Must have sausalūpėms!

Advento kalendoriuje radau GOSH FIX IT! lūpų dažų pagrindą, kurio paskirties nesupratau - jis sumažina spalvos intensyvumą... Bet tikrai sulygina raukšleles ir ilgiau išlaiko priemones savo vietoje, todėl kai netingiu - naudoju.

Kaina: 12,90eur


Na, ir vieni iš mano mėgstamiausių lūpų dažų - GOSH KISS ME MATT. Naudoju beveik kasdien, labai myliu ir negaliu paleisti. Nesausina, idealiai išsilaiko, patogi forma padeda padažyti net prie kontūro. Noriu visų spalvų!

Kaina: 11,90eur. Gali išgąsdinti, bet juk visokius L'Oreal ir Maybelline perkam po 15 eurų, tiesa? O jei dar sulauksim nuolaidos... 😀

lūpų dažai su pagrindu / lūpų dažai / lūpų aliejusšiltas apšvietimas

šaltas apšvietimas

4 komentarai

© BB. Design by FCD.