Makiažas su Essence naujienomis | lūpos

2018-12-18

Sveikutės!
Vis gyriau, gyriau Essence naujienas ir štai laikas šiek tiek paburbėti. Gavau tris naujas priemones lūpoms - skystus matinius Colour Boost lūpų dažus, Melted Chrome skystą lūpdažį ir matinius lūpų dažus, kurių paprastąją versiją esu įsimylėjusi (apžvalga - čia). Kviečiu skaityti!


Skysti dažai užtepti ant lūpų džiūva, virsta į miltelius. Jie suteikia lūpoms matinį atspalvį ir daugiau apimties. Lūpų dažai ilgai išlieka ir yra atsparūs bučiniams.

Pradėsiu nuo skystų matinių lūpų dažų. Dauguma merginų juos mėgsta, o va aš niekaip negaliu prisijaukinti skystų matinių lūpų dažų, nes dar neatradau tų, kurių sausinimą galiu pakęsti. Šie - ne išimtis. 

Šepetėlis žemės riešuto formos, pūkuotas, tad man su juo ganėtinai lengva pasidažyti, tik be kontūro pieštuko jau niekaip. Nuotraukoje dažiausi be jo, kad pamatytumėt kas gaunasi 😀

Lūpų dažai tikrai gerai pigmentuoti, tik labai sausina. Liūdna, nes šiaip ir atsparumas tikrai geras (bučkio testas išlaikytas 100%, nuvalyti - labai sunku ir būtinai reikia aliejinės priemonės), ir užsitepti patogu, ir spalva graži 😔

Kaina: 3,09eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje. Beje, dabar jų kaina nesiekia net 2 eurų!


Chromo – metalo spindesys ir intensyvios spalvos. Skysti lūpų dažai yra atsparūs vandeniui.


Antroji priemonė, kuri taip pat skystame pavidale, yra Melted Chrome lūpų dažai. Šie man patiko dar mažiau, nes sausina nerealiai, nespėjusi jais pasidažyti jau raukausi ir noriu čiupti lūpų balzamą. 

Čia šepetėlis dar patogesnis - tvirtas, plokščias, su juo jau daug patogiau dažytis net be pieštuko.

Efektas taip pat gražus - labai pigmentuotos ir blizgančios lūpos. Puikiai tiktų kokiems karnavalams ar vakarui,  bet aš tik retkarčiais galiu šią priemonę naudoti ant nesausinančių priemonių dėl metališko efekto. 

Kaina: 3,09 Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje


ESSENCE VELVET MATTE - tai aksomo švelnumo matiniai lūpų dažai. Dėka sudėtyje esančių pigmentų, dažų spalvos ryškios, intensyvios ir ilgai išliekančios. Kreminė tekstūra suteikia pusiau matinius rezultatus, kuri nedžiovina lūpų.

Į šią priemonę dėjau daugiausia vilčių, nes, kaip minėjau, blizgią versiją pamilau ir išnaudojau per kiek daugiau nei mėnesį. Tačiau čia ir vėl nusivylimas - gavau visiškai man nepatinkančią spalvą, jaučiu šiokį tokį sausinimą ir priemonė visur viską teplioja. Net už lūpų kažkaip atsiduria, nors su blizgia versija to nebūdavo.

Lūpų dažai labai gerai pigmentuoti, švelnūs, nėra iki galo matiniai, tad jei neesat visiškos sausalūpės ir naudojat lūpų pieštuką jums patiks!

Kaina: 2,59eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje


Iš kairės į dešinę: velvet matte, melted chrome, colour boost


04 mad matters / 03 copper dropper / 06 unredsistible


4 komentarai

 1. Atsakymai
  1. ir man labai gražu, beeet sausina ir nuotraukoj be pieštuko, tai šleiva :D šiais laikais yra nesausinančių lūpų dažų, tad pirmenybę teikiu jiems <3

   Panaikinti
 2. Kokios gražios spalvos <3
  Būtinai eisiu pirkti mad matters <3 tik teks laukti bent jau kol šalčiai praeis, nes dabar lūpos išsausėjusios :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.