GARNIER FRUCTIS macadamia hair food plaukų kaukė

2018-12-14

Sveikos!
Na, klausimas, ar sveikos - nesergat? Šaltukas neatnešė slogos? Aš jau šiek tiek keistokai jaučiuosi, tad kiekvieną vakarą geriu daug arbatos, šilčiau rengiuosi ir lyg ir viskas gerėja dar net neprasidėjus. Taip pat ir karšta vonia pasilepinu jau dažniau. Tai reiškia, kad ir plaukų kaukė dažniau naudojama. Šį kartą pasirinkau jau pavasarį visų aptartą ir išgirtą Garnier plaukų kaukę su makadamijų aliejumi.


98 % natūralios kilmės formulė. Naudokite kaip kondicionierių, kaukę ir (arba) nenuskalaujamąjį kremą. Padeda išpainioti susivėlusius plaukus, užpildo suskilinėjusius galiukus ir atkuria plaukus. 

Priemonę galima naudoti trejopai: 
1. Kaip kondicionierių: ištepkite drėgnus plaukus. Priemonė padės juos išpainioti ir atkurs dažytų plaukų žvilgesį. 
2. Kaip kaukę: užtepkite ant drėgnų plaukų, po 3 min. kruopščiai nuskalaukite. Priemonė intensyviai pamaitins ir atkurs dažytų plaukų žvilgesį. 
3. Kaip nenuskalaujamąją priemonę: nedideliu kiekiu ištepkite vidurinę plaukų dalį. Priemonė pamaitins dažytus plaukus ir jiems suteiks gyvybingumo.


Plaukų kaukė užsukamame, dideliame indelyje. Man duše tokie patogiausi, kai kalbame apie plaukų kaukę, nes nereikia nieko spaudinėti ar laužytis nagų. Tiesiai kabinu ranka tiek produkto, kiek reikia, ir nematau vargo. Spalvinė gama mane taip pat maloniai nuteikia - šiltos spalvos, aiškūs užrašai, visa reikalinga informacija ant pakuotės.


Kaukė man primena trintus bananus - klampoka, gelsvos spalvos, tarsi nevientisa. Kvepia labai saldžiai, maloniai, kaip tikras makadamijos riešutų aliejaus kvapas. O aš, ne paslaptis, dievinu riešutų aliejų kvapus. 

Priemonė labai skalsi, nes ją tepame ant drėgnų plaukų. Priešingai, nei garsioji L'Oreal kokosinė kaukė, kurią naudojau ant sausų plaukų prieš dušą. Žinoma, yra trys panaudojimo būdai, bet aš naudoju tiesiog išsiplovusi galvą šampūnu - užtepu, palaikau apie 10-30min (priklauso nuo to, kiek laiko guliu vonioje) ir nuplaunu. 


Efektas mane sužavėjo. Plaukai labai lengvai išsišukuoja, žvilga, gražiai krenta, lengvai susigarbanoja, atrodo sveiki ir prižiūrėti. Ir kaip kvepia! Tikrai išbandysiu visas kitas šios linijos plaukų kaukes.

Kaina: 8,45eur Eurokos, Droge ir kitose kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse. Rasite net maisto prekių parduotuvėse! Daug kur joms taikoma nuolaida, pasižvalgykit.

Jei išbandėt - pasidalinkit įspūdžiais komentaruose, man labai smalsu!

4 komentarai

 1. nesergam, aš niekada nesergu, net neįdomu :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau du kartus teko sirgti :D Bet dabar laikausi, kad ant švenčių nesusirgčiau, nes turiu labai daug planų :D. Bandžiau šios kaukės mėginėlį tai negaliu sakyt, kad nepatiko, tik mano nuomonę yra pigesnių priemonių su kuriomis gaunamas toks pat rezultatas. Bet kvapas tikrai tobulas :D Jei bus kokia akcija tada tikrai prigriebsiu. O rekomenduoju pabandyti green feel plaukų kaukę su kokosų aliejumi, nesitikėjau nieko iš jos, bet dabar tapo favorit plaukų priemone :D švelnūs, tiesūs, pamaitinti ir kvepiantys (labai gerai išsilaiko kvapas) plaukai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ieškau aš jos, bet niekur nerandu :( nei maximose, nei rimi, nei iki, nei eurokos, nei droge... arba išperka merginos, arba jų nėr :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.