EUROKOS internetinės parduotuvės dovanos | L'Oreal skysto makiažo pagrindo šepetėlis ir Catrice akių šešėliai "all about matt"

2018-12-12

Labas!
Aš dažnai prekes užsisakinėju Eurokos internetinėje parduotuvėje - taip sugaištu mažiau laiko, o ir šiaip labai mėgtu landžioti po internetines parduotuves, todėl taip patogiau. Taip pat kiekvienas perkantis už 5 eurus ir daugiau gauna dovanėlę, kas man labai patinka. Šiandien noriu papasakoti apie paskutines savo gautas dovanas (nes visas kitas išdovanojau pati) - L'Oreal šepetėlį ir Catrice šešėlių paletę "All about matt"


Pradėsiu nuo dovanos, kurią radusi net krykštavau iš laimės - skystos pudros šepetėlis iš L'Oreal! O įdomiausia tai, kad vieną dieną užsisakiau keletą Wet n Wild gaminių ir lūpų pieštuką, o kitą dieną sugalvojau, kad reikia įsigyti antrą Clinians kremą-želę (kitą įsigijau anksčiau), tad su abejais užsakymais gavau po tokį patį šepetėlį. Kitos merginos gal ir nusiviltų, bet aš, kempinėlę naudojanti mergina, labai apsidžiaugiau dėl dviejų priežasčių:

1. Niekada nebandžiau makiažo pagrindo aplikuoti šepetėliais
2. Man reikėjo šepetėlio veido kaukėms tepti (kaip tik darydama užsakymą landžiojau po šepetėlių skiltį ir pagalvojau, kad palauksiu kokios akcijos 😀)

Kaip tik du, abu keliauja į skirtingas vietas - vienas prie makiažo šepetėlių, kitas prie veido kaukių. 


L'Oreal šepetėlis labai minkštas, tvirtas, su užapvalintu galu. Maloniai jaučiasi ant veido, tad kaukę su juo tepti grynas malonumas. Ir nesunku dailų kontūrą padaryti, ir vienodo storio sluoksnį padengti. Super!

Na, o išbandžiusi makiažo pagrindą tepti su šepetėliu, likau maloniai nustebusi - jis nepalieka dryžių! Visada jų bijojau, tad vengiau tokių šepetėlių, tačiau dabar mielai čiumpu L'Oreal atradimą, kai tingiu šlapinti kempinėlę. Retokai, nes su kempinėle man greičiau ir lengviau dirbti, tačiau iš bėdos ir šepetėlis puikiai pasitarnauja.


Šias paletes gavau dvi, bet jau užsakinėdama prekes su ilgesniu laiko tarpu. Spalvos gražios, kasdieniškos, matinės, ir nors mano skoniui norėtųsi šiltų atspalvių, vieną nusprendžiau pasilikti. Nesitikėjau daug, nes net brangiose paletėse matinės spalvos neretai būna prastokos, o čia Catrice...


Pradėkime nuo šepetėlio - dvipusis, vienas galas purus, puikiai tiktų sklaidymui, jei neturite atskiro tam. Čia pliusas pradedančiosioms, nes makiažo įrankiai reikalauja daug investicijų. Pavyzdžiui, mano šepetėlių kolekcija turbūt dvigubai vertingesnė už makiažo stalelį, nors neturiu nereikalingų ir nenaudojamų įrankių 😀 

Kitas šepetėlio galas su kempinėle, kurios paskirties niekada nesupratau, bet pabandykit su ja aplikuoti blizgius šešėlius - super efektas. Jei nemėgstat ar turit geresnį įrankį tam, tuomet su juo patogu įtapšnoti blizgučius į nagą jį nulakavus. Mažiau betvarkės, dailesnis efektas.


Pakalbėkim apie pigmentaciją - jos nėra. Pirmos keturios tiktų nebent šešėlių bazės fiksavimui, penktoji - antakiams arba lengvam kasdieniam makiažui, šeštoji taip pat. Sklaidosi lengvai, tačiau išsisklaido į nieką, tad jei būčiau pirkusi pati labai labai gailėčiau tų kelių išleistų eurų 😀 nerekomenduoju, Catrice turi kur kas geresnių palečių už panašią kainą (rasti galite čia. Nors tai tik blizgios spalvos, labai rekomenduoju - swatch'inau parduotuvėje ir vos susilaikiau nenusipirkusi).

Apibendrinant - viskas priklauso nuo dovanėlės, kurią gausite. Kartais tai bus prastos kokybės produktai (Esu gavusi lūpų dažų, kuriuos radau ir Eurokos advento kalendoriuje - labai prasti, sausina, subėga į raukšleles ir už kontūro, taip pat ir depiliacijos juostelių, kurios man naudingos, naudojamos, bet yra merginų, kurios tik skutasi kojas arba depiliuojasi kitais būdais, tad tokia dovana joms taip pat nepatiktų), kartais - geri, laukti ir naudojami dalykėliai (kaip man šepetėliai). 

1 komentaras

  1. Gaila šio šepetėlio negavau, nors labai tikėjausi :D bet šešėlių turiu dvi skirtingas spalvų paletes ir kasdienai jos laaabai tinkamos. Blizgios patelės šviesiausia spalva pasitarnauja kaip puikus highliter'is :D.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.