DOVE INVISIBLE CARE antiperspirantai

2018-12-28

Labutis!
Vėl noriu skirti šiek tiek dėmesio Dove produkcijai. Šiuos tris antiperspirantus gavau jau senokai, naudoju kasdien ir kai Kalėdų proga pas mane atkeliavo dar vienas toks pats tepamas antiperspirantas, prisiminiau, kad vis dar jų neaprašiau... Taisau savo klaidą ir skubu papasakoti įspūdžius!


Oda apsaugota nuo nemalonaus kvapo net iki 48 valandų;
Malonus gėlių natomis pripildytas aromatas;
Antiperspirantas ne tik šalina nemalonų kvapą, tačiau ir saugo jautrią pažastų odą, veikdamas raminančiai;
Rekomenduojama naudoti kasdien.


Antiperspirantai lengvai ir maloniai kvepia gėlėmis. Mane kiek nustebino tai, kad su malonumu naudoju kasdien, nes šiaip gėlių kvapai kosmetikoje tikrai ne man - labiau mėgstu saldžius, vaisinius, riešutinius kvapus. 

Priemonės netepa drabužių, kas man labai svarbu, nes nešioju arba baltus, arba juodus rūbus ir tikrai nenoriu vaikščioti su geltonomis ar baltomis dėmėmis. Ir džiūva priemonės greitai - pasitepusi šiomis priemonėmis iš kart rengiuosi ir nelaukiu nei minutės. 

Antiperspirantai neapsaugo nuo prakaitavimo idealiai - vistiek prakaituoju, bet bent nesijaučia nemalonaus kvapo. Tačiau būtent to ir tikiuosi - juk nereikia užkimšti pažastų porų ir taip prisidaryti sveikatos problemų, prakaitas turi išeiti, jei organizmas tą sako. 

Nekartosiu tik dėl to, kad Dove turi skaniau, man maloniau kvepiančių antiperspirantų - beja, Dove priemonės nuo prakaitavimo mano mylimiausios!

Kaina: 3,59eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.