300 pribaigtukų iššūkis: lapkritis

2018-12-01

Sveikutės!
Štai ir atkeliavo žiema. Labai smagu, kad nubudusi gruodžio pirmąją už lango pamačiau sniegą - puikus oras Kalėdų dvasiai žadinti, tiesa? Supratau, kad dėl sugedusio kompiuterio nenoriu žadėti blogmas, tačiau šventinių įrašų bus!

Gruodžio pirmąją, prasidėjus Adventui ir sustiprėjus Kalėdų laukimui mėgstu susitvarkyti. Šiandien pradedu nuo tuščių pakuočių išmetimo ir pristatau jums pribaigtukus.


PRIEMONĖS PLAUKAMS

Išnaudojau du šampūnus - mėlynąjį ir su kokosų pienų. Neblogi, bet yra ir geresnių. Nekartosiu, nes riebalino plaukus 😔 manau, sausus plaukus turinčioms merginoms labai patiktų!

Nerekomenduoju! Sausino plaukus, nors pirmą savaitę buvo visai nieko. Nekartosiu, sunaudojau su kančia 😀


VEIDO IR LŪPŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Su dideliu liūdesiu išmetu savo numylėto Shiseido veido prausiklio pakuotę. Tai - geriausias mano bandytas prausiklis, kuris viską nuvalydavo idealiai, neišsausindavo, nealergizavo ir labai taupiau naudojosi. Kaina didelė, o  ir šiaip noriu išbandyti daug prausiklių, todėl nekartosiu, bet jei niekaip neišsirinksiu ką pirkti arba oda vėl pradės rodyti kaprizus - jau žinau ką griebsiu. 

#277 AVON makiažo valiklis
Tragiškas! Nekartosiu, naudojau metus, daugiausia šepetėlių plovimui. Nieko nenuvalo, nors su aliejais, bet sausino, dirgino akis. Fui, nekartosiu, nerekomenduoju, pinigų išmetimas. 

Smagus, labai skaniai kvepiantis, gana taupiai naudojosi. Tik Lietuvoje labai brangus - be nuolaidų 8,49eur. iherb.com pigiau, bet man labiau patiko išsukamas Palmer's vazelinas, todėl šio nekartosiu tik dėl to (jis geras, bet yra dar geresnis).


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

#279 L'Oreal akių pravedimas
Naudotas gana retai, bet per metus išnaudojau iki tiek, kad nebepiešia. Tiesa, ir galioti jau baigęs senokai, tačiau nei kvapas, nei tekstūra nebuvo pasikeitusi. Rekomenduoju, patogus, smagus, ilgam užteko. 

#280 Maybelline blakstienų tušas
Visiška vidutinybė, realiai vos pajuodino blakstienas. Senučiukas, nežinau kodėl laikiau, tad pagaliau metu lauk.


KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#281 Dove dušo želė
Maloni, smagi, kaip ir visos Dove dušo želės. Tik šios nekartosiu, nes yra malonesnių kvapų 😀

Švelnaus, malonaus kvapo, skalsus, greitai įsigeria, puikiai drėkina - rekomenduoju! Nekartosiu tik dėl to, kad dabar noriu drastiškai sumažinti kūną drėkinančių priemonių kolekciją, bet jei ne ji - jau dabar turėčiau antrą pakuotę.

#283 Dove rankų kremas
Vidutiniškas - drėkina neblogai, bet tik tam kartui. Nors ir greitai įsigeria, gana dažnai reikėjo tepliotis. Nekartosiu, toks menkas nusivylimas, iš Dove tikėjausi daugiau.

#284 FA dezodorantas
Kvapas pasakiškas, tik jis mane ir suviliojo. Bet kokybė tokia prasta, kad dabar net nebežiūriu į FA dezodorantus. Neapsaugo nuo prakaitavimo visiškai, kvapas dingsta po kelių valandų ir šiaip jokių privalumų nėra.


KITOS PRIEMONĖS IR KVEPALAI

#285 Vince Camuto kvepalų mėginėlis
Gavau su Eurokos užsakymu. Nerealus! Taupiau tik progoms ir gražesnėms dienoms, tad pasibaigus kiek nuliūdau... Pilna kvepalų pakuotė kainuoja net 70 eurų, o tiek man dar gaila, ypač turint nemažai naujų aromatų, todėl tiesiog tikiuosi, kad Kalėdų senelis man juos padovanos, nes pati sau gailiu.

#286 Vatos diskeliai
Nesmagūs, labai plyštantys ir kartais pasivelia ant veido. Turiu šiek tiek jų likusių, bet trečios pakuotės nebepirksiu (primenu, kad per akciją prigriebiau dvi pakuotes ir gailiuosi).

#287 Vatos pagaliukai
Dar viena jų pakuotė! Paskutiniu metu daug žaidžiu su makiažu, o ir mano naudojamas tušas man nėra labai patogus, tad vis išsitepu (bet dėl efekto verta pasistengti, tiesa?) bei pasivalau su pagaliukais. Paprasti, neišskirtiniai, pigūs, tad kartosiu.


Šių dalykų neįtraukiu į pribaigtukus, bet noriu sumažinti kvapų namams stalčių, tad rodau ką jau padariau. Sudeginau tris Spausk vašką žvakes (raudonoji nereali, dabar deginu antrą), septynias vadinamąsias žvakutes-tabletes (iš Eurokos ir Iki, nieko brangaus) - labai kvapnios! Na, ir eterinį aliejų.

Štai! Pribaigtukų dežė tuščia, tad vienas ikišventinis darbas atliktas 💓 o jūs ar jau ruošiatės, puošiatės?

5 komentarai

 1. Kad jau prakalbai apie žvakes tai ir aš atsiminiau, kad ir man derėtų jų stalčių „apsivalyti“ xd
  O Kalėdoms tai jau beveik ir pasiruošus ir pasipuošus :D o Tu? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o pas mane jokių dekoracijų ir net eglutės nebus, pas draugą puošim, nes per šventes savaitėlę viena gyvensiu ir kažkaip tingisi puošt :D

   Panaikinti
 2. Liko pasipuošti eglutę ir jau bus grynos Kalėdos, galbūt bus koks įrašas apie Kalėdų pasiruošimąąą? :)
  Oiiii, žvakių pas mane daugiau nei reikia, tai ačiū už idėją, reiks ir man apsitvarkyti. :)<3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū už idėją, bet kad aš kažkokių naujų idėjų nelabai turiu :D

   Panaikinti
 3. O taip, aš prieš šventes irgi darausi generalinę tvarką namuose, kad naujus metus sutikti gaiviai ir švariai. Pereinu per spintas, pereinu per spinteles.. Visus kampus išsivalau, pasikviečiu įmonę, kad išvalytų visus langus. Pas mane dideli vitrininiai langai, tai pačiai būtų tragedija.. Kažkaip taip, labai geri ritualai.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.