PALMER'S raw shea rankų kremas

2018-11-27

Labutis!
Eurokos ir toliau mus visus stebina su nauja atsivežama kosmetika. Tiesa, daugumą išbandyti suskubau tik dabar, bet vistiek džiaugiuosi, galėdama viską įsigyti gyvai! Laikau špygas ir kumščius, kad greitu metu rastumėme ir ELF kosmetikos Lietuvoje. Na, o kol jos nėra, tęsiu savo pažintį su Palmer's - kol kas ji labai sėkminga! 


Rankų kremas 24 valandas drėkina, prižiūri ir puoselėja odą. Veikliosios medžiagos aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, suteikia švelnumo ir skaistumo. Prabangus kremas aprūpina rankų odą maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis. Jis sukuria apsauginį sluoksnį - „apsaugines pirštines“, kurios palaiko reikiamą drėgmės kiekį, saugo nuo įtrūkimų, atkuria ir atgaivina odą. 

Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, ftalatų, mineralinių aliejų, glitimo, dažomųjų medžiagų. 

Sudėtyje yra taukmedžio sviesto, vitamino E, Marulos (kietrių) aliejaus, avižinių dribsnių ekstrakto.

Kaina: 4,29eur (šiuo metu Eurokos parduotuvėse vyksta 40% nuolaida ir įsigyti galima už 2,57eur)


Rankų kremas labai mažoje pakuotėje - tai mane šiek tiek gąsdino, nes kremus išnaudoju žaibiškai. Bet šis toks tirštas ir skalsus, kad naudoju keletą savaičių ir naudosiu dar bent kokius du mėnesius 😀 taip, tas tirštumas ir skalsumas yra dėl riebumo - tai ne tas kremas, kurio vos pasitepus galima bėgti maigyti telefoną ar pildyti užrašus, tačiau jei turite sausas rankas privalot šį gėrį išbandyti. 

Kremas idealiai sudrėkina. Net mano apynagės atrodo puikiai! Seniai to nebuvo. Kremo nenaudoju dažnai - tik rytais prieš dedantis pirštines ir žygiuojant į lauką bei vakarais, jau atsigulus į lovą prieš pat užmiegant. Bet to visiškai užtenka, kad dienos eigoje neieškočiau tubelės su sausomis rankomis. 

Oda kuo puikiausiai sudrėkinta, pamaitinta, švelni ir graži. Ko daugiau reikia sausaodėms, tiesa?

Rekomenduoju!

2 komentarai

  1. Ooooo, teks išbandyti, nes kaip tik baiginėju savo kremukus ir žiemą labai sausėja rankų oda. Kuo toliau tuo labiau noriu išmėginti šią liniiją. :)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.