PALMER'S cacao butter enzyme veido kaukė

2018-11-22

Sveikos!
Vis skundžiuosi savo sausa veido oda, tačiau dažnai pamirštu pasakyti, kad ji taip pat labai užteršta. Dauguma giliai valančių priemonių ne juokais išsausina, tad tenka ieškoti nesausinančių, kurios dažnai nepadaro nieko. Apie Palmer's produkciją girdėjau krūvą gerų atsiliepimų, tad daviau šansą ir veido kaukei su enzymais - ar ji verta dėmesio?


Veido kaukė, papildyta enzimais, valo ir švelniai nušveičia odą. Suteikia jai glotnumo. Sudėtyje esantis kakavos sviestas ilgai išlaiko drėgmę odoje. Veikliosios medžiagos pašalina negyvas odos ląsteles, apsaugo odą nuo žalingų aplinkos elementų, gerina odos būklę. Natūralus kakavos sviestas, maitinamųjų medžiagų šaltinis, padeda palaikyti natūralų odos drėgmės balansą. Vėsinamoji molio kaukė giliai valo odą, o sudėtyje esantis papajos fermentų, kurie švelniai nušveičia odą ir suteikia aksomo švelnumo. 

Sudėtyje yra baltojo molio, papajos ekstrakto, kakavos sviesto, saldžiųjų migdolų aliejaus, enzimų. 

Naudojimas:
Tepkite plonu kaukės sluoksniu drėgną, nuvalytą odą. Leiskite išdžiūti, palikite iki 10 minučių. Nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgnu vatos lapeliu. Naudokite kaukę 1 - 3 kartus per savaitę. 

Kaina: 7,99eur (šiuo metu įsigyti galima su 25% nuolaida, t.y. 5,99eur) Eurokos internetinėje arba fizinėse parduotuvėse


Veido kaukė įpakuota minkštoje tubelėje - labai patogu ir daug higieniškiau, nei atsukamuose indeliuose, nes nėra kontakto su oda. Pakuotė su oranžiniais motyvais (nes Palmer's logotipas oranžinis), vonioje neatrodo pigiai.

Kaukė saldaus kvapo, molinio pagrindo, tiršta ir labai skaniai kvepia. Visišku kakavos sviestu - vos vos saldžiai, bet ne sintetiškai. Tai labai padeda prisiversti naudoti, nes jei priemonių kvapas man nepatinka - antro šanso joms dažniausiai neduodu. Šiais laikais yra tiek priemonių, kurios kelia malonumą naudojant, kad net negaištu laiko. 


Priemonė ant odos džiūva pakankamai ilgai - apie 15 minučių. O kadangi ji molio pagrindu, nuplovimas komplikuotas😀 tam naudoju kempinėlę (ją rasite čia) - tada viskas įvyksta daug lengviau, tik paskui kempinėlę plaunu gana ilgai. 

Na, o dabar pats laikas rezultatui. Aš be žodžių! Enzymai tikrai idealiai nušveičia odą, tačiau jos nebraižo, nepažeidžia. Taip pat oda būna tikrai gerai išvaloma, tačiau nei trupučio neišsausinta. Gal net kiek padrėkinta, sakyčiau. Bet kas keista, kad po kaukės naudojimo nėra jokio riebaliuko ant veido - kai ant mano odos nėra riebaliuko jaučiu baisiausią tempimo jausmą, o po šios kaukės ne. 

Drąsiai rekomenduoju!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.