ORGANIX "brazilian keratin smooth" plaukų serumas

2018-11-29

Labutis!
Žiemą plaukams skiriu daug daugiau dėmesio, nei įprastai - pastebiu, kad šaltuoju metų laiku jie labiau veliasi, skilinėja, sausėja. Šiemet nusprendžiau į rutiną įtraukti ir seniai nužiūrinėtą bei išsvajotąjį ORGANIX serumą su kokoso, avokado aliejais, kakavos sviestu ir keratino baltymais - visi šie ingredientai patinka tiek mano odai, tiek plaukams. Ar pasiteisino?


Papildytas kokoso aliejumi, keratino baltymais, avokado aliejumi ir kakavos sviestu. Stiprina ir minkština plaukus. Avokado aliejus ir kakavos sviestas lygina plauko paviršių. Stiprina plaukus. Užtikrina šilkinį plaukų tiesumą, ryškumą bei žvilgesį. Plaukai tampa paklusnūs, glotnūs.


Serumo pakuotė nerealiai graži, minimalistinė, puikiai atrodanti ant mano stalelio. Tačiau čia matau labai didelį minusą, kurio dėka priemonė turbūt nebus kartojama - o kur dozatorius?? Kodėl serumą reikia tiesiog pilti ant rankų?? Labai nepatogu! 

Serumas skystas, primena aliejų, tad vos vos padauginus plaukai lieka riebūs. Čia dozatorius pagelbėtų - manau, kad vieno-dviejų įprastų paspaudimų užtektų visiems plaukams, o dabar skalsumo nupasakoti negaliu...

Priemonė kvepia kakavos, sviestmedžio, kokosų aliejais ir sviestais - saldus, sunkus, bet malonus kvapas, išliekantis ganėtinai ilgai. 


Nenoriu labai išsiplėsti, tad iš kart lekiu prie rezultato. O dievai! Mano plaukai švelnūs, gražūs, lygūs, minkšti, purūs, maloniai krenta, nuostabiai kvepia... Tinka visi gerieji būdvardžiai! Aš nuoširdžiai labai džiaugiuosi savo pirkiniu ir tyliai maldauju, kad ORGANIX sutvarkytų dozavimo problemą - tuomet tai būtų mano TOP1 priemonė.

Trumpai ir tiesiai šviesiai šiandien 😀 tiesiog labai norėjau kažką papasakoti, o turiu daug darbų, tad pasirinkau priemonę, apie kurią daug pasakoti nereikia. 

Eurokos parduotuvėse kainuoja apie 10 eurų, bet dabar 20% nuolaida, pasižvalgykit 😊

2 komentarai

  1. Šitas aliejukas ir visa plaukų linija vis patenka į akis, et vis neišsirenku kurį pabandyti. Turbūt teks nupirkti mamai plaukų aliejuką šį, bus kaip tik <333

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.