L'Oreal UNLIMITED blakstienų tušas

2018-11-23

Sveikutės!
Aš labai pavėluotai atskubu su įrašu apie naujieną, kurią jau aptarti spėjo turbūt visos blogerės 😀 Tačiau manau, kad jums įdomi ir mano nuomonė, nes susilaukiau keletos žinučių su klausimu ar šis tušas vertas savo kainos ir ar ne veltui jį visos taip giria. 


Neprilygstamo ilgio riestos blakstienos! L'OREAL UNLIMITED blakstienų tušas pasižymi blakstienas pakeliančiu efektu, todėl pailgina ir užriečia kiekvieną blakstieną. Tai blakstienų tušas, kuris leidžia būti savimi ir užtikrina, kad galėtumėte susikurti norimą makiažo rezultatą be jokių apribojimų ir pastangų. Naujos kartos formulė su latekso polimerais ekstremaliai pailgina blakstienas, jos tampa neįtikėtinai ilgos ir riestos, o efektas, kurį bet kuriuo metu galite dar labiau paryškinti, išlieka ypač ilgai. 

Kaina: 16,79eur (Eurokos šiuo metu vyksta 25% nuolaida, tad kaina 12,59eur)

Naudojimas: 
Tiesiu šepetėliu savo viršutinėms blakstienoms suteikite pageidaujamo ilgio ir jas užrieskite. Darykite tokius pat potėpius kaip naudodama įprastą blakstienų tušą. Kad išryškintumėte smulkesnes blakstienas, šepetėlį sulenkite. Tokia šepetėlio padėtis leidžia pasiekti kiekvieną, net ir pačią smulkiausią blakstieną vidiniame ar išoriniame voko kamputyje. Rezultatas – akimirksniu užriestos, ilgos bei ryškiai juodos blakstienos.


Tušo pakuotė neįprasta - su labai plačia vieta, kurioje slepiasi pats tušas. Tai ir įdomu, ir kiek nervina, nes užima nemažai vietos kosmetinėje ir gražiai neguli makiažo stalelyje 😀 na, bet man vistiek patinka. 

Blakstienų tušas tapo toks populiarus, nes jo šepetėlis susilenkia - tai esą padeda pasiekti smulkiausias blakstienas akių kampučiuose. Nežinau kiek tame tiesos, aš pakankamai įgudusi ir su standartiniu šepetėliu pasidažyti šias blakstienas, tačiau kad patogiau dažytis su sulenktu šepetėliu - faktas. Bet čia asmeniškumai, yra tokių, kurios šios funkcijos net nenaudoja. 

Šepetėlis silikoninis, gale siaurėjantis, kas man laaabai nepatinka. Jei visi šėreliai būtų tokie, kokie yra pradžioje, tušą mylėčiau dar labiau ir naudočiau su dar didesniu malonumu. Tiesiog pats galas man būna taip paskendęs tuša, kad sulipina vidiniame kamputyje esančias blakstienas ir išterlioja viską aplink. Tačiau aš pasidažiusi jas prašukuoju, kad atskirčiau ir apvalau tą, kas išterliota, nes efektas - VAU. 


Pasidažiusi visą dieną džiaugiuosi ilgesnėmis riestomis blakstienomis. Ilgio prideda labai daug ir sugeba užriesti mano tiesias ir tvirtas blakstienas! Joks tušas, joks rietiklis nepadaro to, ką šis tušas. Tik kad nuvalyti man sunkoka, tačiau dėl to nėra jokio byrėjimo ar tepliojimo (išskyrus kai dažausi ir pati išpurvinu viską 😀).

Jei ieškot gero, ilgai išsilaikančio, blakstienas ilginančio ir riečiančio tušo - privalot išbandyti! Na, nebent jums nepatinka tokio tipo šepetėliai ir tingit terliotis. Bet aš dėl tokio efekto padarysiu bet ką. 

3 komentarai

  1. Skamba puikiai, bet nemėgstu terliotis, nes ir su normaliu šepetėliu kartais tampu, kaip su pandos akimis :D o galbūt turi dar ką nors pasiūlyti iš ilginančių blakstienas tušų? :) <3

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. GOSH Catchy Eyes! Geriausias ilginantis tušas ever. Greit bus apžvalga :)

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.