MAYBELLINE naujieji aliejiniai lūpų dažai 💕

2018-10-17

Labas!
Kaip jau džiaugsmingai pranešiau, jog šiemet karaliauja šlapio efekto lūpų makiažas, taip tęsiu temą apie šias priemones. Matinių lūpų dažų mylėtojos, nesijaudinkit, papasakosiu ir apie matinius lūpų dažus, ir labai greitai, tačiau šį kartą dėmesys nukreiptas į naujuosius MAYBELLINE aliejinius lūpų dažus.


Pamenat, kaip svaigau dėl Essence Colour Up! Shine On! lūpų dažų? Tai va, radau rimtą priešininką, kuris vienu mostelėjimu nugalėjo Essence ir užėmė vietą mano mylimiausių lūpų dažų sąrašo viršūnėje. 

Šių lūpų dažų pakuotės metalinės, tvirtos, atpindinčios vaizdą ir, asmeniškai man, labai gražios. Tikrai neatrodo pigiai ar paprastai - malonu išsitraukti tokius lūpų dažus.

Patys lūpų dažai yra apvalūs. Dovilė iš peroksidine.lt minėjo, jog jai su šia forma sunku pasidažyti lūpas, o man atvirkščiai - tai turbūt pati idealiausia forma mano putlioms lūpoms 😀 užtenka kelių perbraukimų ir baigta. O aštri pabaiga leidžia kontroliuoti kontūrą, brėžti lygią liniją. Na, o jei jums sudėtinga - yra lūpų dažų teptukai! Verta įsigyti, jei forma nepatinka, nes pačių lūpų dažų formulė verta visų sunkumų įveikimo.


Lūpų dažai minkšti, kreminiai, be jokių blizgučių - jie patys iš savęs labai pigmentuoti, atspindintys šviesą (kaip ir pakuotės!) ir tikrai labai maloniai jaučiasi ant lūpų. Man, drėkinančių priemonių fanatikei, šie lūpų dažai yra pats geriausias metų atradimas. Ne, aš neperdedu, visi, kas mane pažįsta, mato, jog nepaleidžiu iš rankų šios naujienos. 


O iš mano rankų rečiausiai iškeliauja 65 atspalvis - myliu tokius ir tikrai sunaudosiu dar vieną lūpų dažų tubelę iki galo (aha, Essence jau baigėsi - tiksliau likus keliems milimetrams nulūžo). 

50 atspalvis man kiek blankokas, tačiau vietoje vazelino tikrai bus naudojamas, kaip ir 55 - beje, šis turi lyg ir violetinio atspalvio, tačiau tikrai ne drastiško. Na, o mažiausiai naudojamas (visai nenaudosiu, manau, nors ką gali žinoti) yra 90 - ir taip retai renkuosi raudonus lūpų dažus, bet šie dar ir ganėtinai šviesūs. Visiškai ne mano spalva.

Visi šie lūpų dažai yra gana teplūs, tačiau man už kontūro neišbėga net nenaudojant lūpų pieštukų. Kažkaip aš negaliu jų prisijaukinti, nors užsipirkau kaip už Tėvynę 😀 Na, tik su raudonuoju sudėtinga be pieštuko, bet man sunkiai sekasi su visais raudonais lūpų dažais.

Paskutinis dalykas, kuris privertė dar labiau įsimylėti šiuos lūpų dažus - pavalgius spalva išlieka, tik vos vos blankesnė ir tolygi. Tai reiškia, kad mieste užkandus ir neturint veidrodėlio nereikės jaudintis - lūpos vietoje, tik ne tokios kerinčios. 

Po visos dienos su šiais lūpų dažais aš džiaugiuosi sveikomis, sudrėkintomis lūpomis - ne-re-a-lu!

Dar viena mano rekomendacija baigta 😍 kol aš krykštauju iš laimės dėl krūvos iki paskutinio plaukelio man patinkančių naujienų, papasakokit kas pas jus geresnio? Man labai smalsu 💓

1 komentaras

© BB. Design by FCD.